Доступний закордонний український паспортний сервіс: перелік країн з адресами офісів

01-03-2023

Громадяни України можуть подати заявки на оформлення паспортних документів за кордоном. Відтепер відокремлені підрозділи ДП «Документ» працюють у Польщі, Словаччині, Чехії та Туреччині.

Тут українці можуть отримати такі послуги:

1) оформлення ID-картки чи закордонного паспорта (у тому числі замість втраченого або викраденого);

2) обмін ID-картки чи закордонного паспорта (у зв’язку із закінченням строку дії, зміною інформації, непридатністю до використання);

3) обмін паспорта зразка 1994 року на ID-картку (за бажанням чи у разі непридатності);

4) одночасне оформлення закордонного паспорта й ID-картки;

5) обмін посвідчення водія.

За кордоном відвідати підрозділи «Паспортного сервісу» можна за вказаними нижче адресами:

Польща:

• Варшава 02-222, Al. Jerozolimskie 179, ТЦ Blue City (2 поверх). Запис онлайн ]]>за посиланням]]>;

• Краків 31-154, ТЦ Galeria Krakowska (2 поверх, вхід тільки з паркінгу, сектор С). Запис онлайн ]]>за посиланням]]>;

• Гданськ 80-309, Aleja Grunwaldzka 415. Запис онлайн ]]>за посиланням]]>;

• Вроцлав 51-117, Tarczyński Arena. Запис онлайн ]]>за посиланням]]>.

Чехія:

• Прага 110 00, Náměstí Republiky 656/8, ТЦ Kotva (на майданчику за ТЦ). Запис онлайн]]> за посиланням]]>.

Словаччина:

• Братислава 821 09, Mlynské nivy 5A, (-1 поверх, територія автовокзалу). Запис онлайн ]]>за посиланням]]>.

Туреччина:

• Стамбул 341 58, Londra Asfaltı E-5 Karayolu Üzeri, Airport AVM (паркінг за ТЦ «Аеропорт»). Запис онлайн ]]>за посиланням]]>.

Обслуговування громадян зазначеними відокремленими підрозділами здійснюється з понеділка по суботу включно з 09:00 до 18:00. Подати заявки на оформлення паспортних документів можна як за попереднім записом, так і в порядку живої черги.

Оплата проводиться безпосередньо на місці – за допомогою сервісу онлайн-оплати послуг. Для цього достатньо мати при собі лише смартфон і реквізити банківської картки.

За матеріалом: ]]>Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України]]> - ]]>https://minre.gov.ua/news/v-yakyh-krayinah-stav-dostupnyy-ukrayinskyy-pa...]]>