В тимчасово окупованому Сєвєродонецьку рашисти захоплюють житло та займаються мародерством

01-03-2023

Поліцейські Луганщини документують злочини, вчинені на тимчасово окупованій території області.

Поліцейські зареєстрували два факти пошкодження, внаслідок обстрілів окупантами, квартир в містах Рубіжне та Золоте. За даними фактами відкриті кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».

В м. Сєвєродонецьк представники окупаційної влади рф зрізали двері до квартири місцевої мешканки та замінили на нові. У квартирі заявниці натепер мешкає чоловік, який співпрацює з окупаційною владою. Також, у квартирі родички заявниці були замінені двері, замки та зрізні батареї. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 162 Кримінального кодексу України «Порушення недоторканності житла».

Поліцейські викрили 16 осіб, які підозрюються у причетності до незаконних збройних формувань. Також було викрито жінку, яка після окупації Старобільського району зайняла посаду директора однієї зі шкіл.

В м. Сєвєродонецьк представники незаконних збройних формувань так званої «лнр» незаконно заволоділи легковим автомобілем.

Поліцейські вживають заходів щодо встановлення місцезнаходження двох громадян, з якими рідні втратили зв'язок.

Джерело: ]]>Поліція Луганської області]]> - ]]>https://www.facebook.com/policeLG/posts/pfbid027W6pc5J4ifcX5Dcn1Xmam4ojD...]]>