ФОП 1-3 групи можуть подати річну декларацію у застосунку Дія

24-01-2022

З 22 січня ФОП 1-3 групи можуть подати річну декларацію у застосунку Дія з будь-якого місця у декілька кліків.

«Після запуску перших послуг в Дії зручна податкова онлайн стала новою реальністю для українських підприємців. Сплатити податки і збори ФОП, переглянути декларації та розрахунки за минулі періоди, — все це можна зробити на порталі та в застосунку Дія. Зараз до цих послуг ми додали ще подачу об’єднаної річної декларації у застосунку для ФОП. Ми максимально спростили послугу, зробили її доступною для кожного підприємця», — зазначив Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Усі дані та суми в декларації редагуються. Тому уважно перевірте та виправте за необхідності. Внизу під кнопкою «Підписати та надіслати» ви можете завантажити PDF-файл із попередньою версією, щоб перевірити заповнені поля.

Як подати декларацію ФОП 1 та 2 груп:

• У застосунку Дія у розділі Послуги оберіть «Податки ФОП»;
  • Натисніть «Декларації»;
  • Введіть суму доходу за рік;
  • Введіть контактні дані;
  • Дія заповнить дані про Єдиний податок та Єдиний соціальний внесок;
  • Підпишіть декларацію Дія.Підписом.

Як подати декларацію ФОП 3 групи:

• У застосунку Дія у розділі Послуги оберіть «Податки ФОП»;
  • Натисніть «Декларації»;
  • Декларація заповнюється за принципом всіх попередніх періодів — потрібно внести суму доходу лише за 4 квартал. Дія зробить запит до Податкової на декларацію за три квартали і підтягне суму задекларованого доходу за 9 місяців. Загальна сума доходу рахується шляхом додавання суми задекларованого за 9 місяців доходу та вказаного доходу за 4 квартал;
  • Введіть контактні дані;
  • Сума податку до сплати сформується автоматично, а дані про Єдиний соціальний внесок заповнить Дія;
  • Підпишіть декларацію Дія.Підписом.

Послуга розроблена Міністерством цифрової трансформації України спільно з Державною податковою службою за підтримки Програми EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва та реалізується Фондом Східна Європа та Innovabridge.

]]>https://www.kmu.gov.ua/news/mincifri-fopi-1-3-grupi-mozhut-podati-richnu...]]>