Завдяки Громадському бюджету у Сєвєродонецьку покращено майданчик для гри у пляжний волейбол

24-01-2022

21 січня керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк ознайомився з результатами проведених робіт з покращення сучасного майданчику для гри у пляжний волейбол на озері Паркове.

«Сєвєродонецьк – це традиційно спортивне місто. Для нас дуже важливо підтримувати розвиток спорту, оскільки це є розвиток нашої громади, а особливо розвиток нашої молоді. Авторами задуму зі створення майданчику для гри у пляжний волейбол є місцеві мешканці Сергій Семенов та Сергій Болтенков. Проєкт було реалізовано в рамках Громадського бюджету Сєвєродонецької міської територіальної громади. На нього було закладено близько 500 тисяч гривень», - повідомив Олександр Стрюк та зазначив: «В цьому році за рахунок Громадського бюджету планується реалізовувати проєкти в межах 8-ми мільйонів гривень. Розпочалася підготовка. Процедура буде дещо змінена – будуть удосконалені вимоги для реалізації проєктів, оскільки ми зіткнулися з таким питанням, як не відповідність кошторисної документації тим ескізним проєктам, які готувалися. Звичайно, що ми будемо надавати допомогу, щоб вони були стовідсотково реалізовані».

Сергій Семенов та Сергій Болтенков розповіли про свій проєкт: «На даній локації ми займаємося майже три роки. А минулого року нам у ВЦА порадили прийняти участь в конкурсі проєктів Громадського бюджету-2021. І в нам все вдалося – прийняли участь, перемогли, реалізували.

Взагалі є три волейбольні площадки. Дві з них основні. По їх периметру зроблено ґратчасту загорожу та встановлено лавочки. На територію є три окремих входи з хвіртками. Маємо чотири стовпи для освітлення в темний час. Дві суддівські вежі. Від основної паркової дороги до площадок прокладено тротуарну доріжку. та змонтовано бетонні плити по периметру площадок. Це дозволить вберегти поля від бруду, убезпечить майно та унеможливить розповзання піску за межі площадок. Гравці на піску грають босими – відтепер це буде значно безпечніше.

Слід зазначити, що дві площадки більше для тренувань та змагань команд, а третя для загального повсякденного доступу».

За словами авторів проєкту у найближчий перспективі та при сприятливій погоді вони планують провести змагання з волейболу на снігу. В 2017 та 2018 роках активісти вже влаштовували змагання за кубок між міськими командами – було цікаво, весело та привабливо.

Ініціативу покращення та убезпечення майданчик для гри у пляжний волейбол підтримало 899 сєвєродончан, які минулого року проголосували за даний проєкт в раках Громадського бюджету-2021. Роботи проводилися головним розпорядником бюджетних коштів - відділом капітального будівництва Сєвєродонецької міської ВЦА.

Закуплено нове обладнання – сітки, розмітки, суддівські вишки. Наразі воно знаходиться на зберіганні у відділі капбудівництва.

До початку пляжного сезону відбудеться процедура визначення балансоутримувача волейбольного майданчика, який і встановить обладнання та слідкуватиме за його збереженням і підтриманням чистоти. А сєвєродончани та гості міста зможуть насолоджуватися прекрасним активним відпочинком – грою у пляжний волейбол.

Цікаве про Громадський бюджет-2021 Сєвєродонецької міської територіальної громади

На реалізацію проєктів переможців Громадського бюджету Сєвєродонецької міської територіальної громади на 2021 рік було виділено 7 253 490 грн.

До голосування було допущено 78 проєктів.

Отримано рекордну кількість голосів - 39 407, а участь в голосуванні прийняли 17,1% (20 023 жителів) мешканців громади. Це надзвичайно високий показник на всеукраїнському рівні.  Переможцями було обрано 17 проєктів!

Средняя: 5 (2 оценок)