Головним управлінням Пенсійного фонду України в Луганській області проводяться телефонні "гарячі лінії"

17-11-2022

14-16 листопада за участю керівництва Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області відбулися телефонні «гарячі лінії», під час проведення яких були надані консультації та роз’яснення з питань пенсійного забезпечення.

На запитання громадян відповідали начальник Головного управління Фонду області Ольга Шарунова та заступники начальника – Павло Баранов і Тетяна Нікітіна.

Близько 30 мешканців Луганщини скористалися своїм правом на звернення. Головним чином вони цікавилися пенсійними виплатами через банківські установи, виконанням рішень суду осіб, звільнених з військової служби, користуванням популярними сервісами вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України, такими як «Електронна трудова книжка», «Автоматичне призначення пенсій», «Пенсійний калькулятор» тощо.

Також мова йшла про виплату недоотриманих пенсій, субсидій та пільг.

На всі запитання надано змістовні та детальні відповіді щодо оптимального вирішення питань, які хвилювали додзвонювачів.

ДОДАТКОВО: Усі мешканці Луганської області мають можливість поспілкуватися з керівниками та фахівцями Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області в телефонному режимі. Довірити свої проблеми, поставити запитання та отримати дистанційні консультації вони можуть за допомогою телефонних «гарячих ліній», які працюють за двома номерами: (068) 300-40-86 та (095) 802 – 61-38.

]]>Головне управління Пенсійного фонду України в Луганській області]]>

Средняя: 5 (2 оценок)