Вихованці Сєвєродонецького міського Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді продовжують займатися улюбленою справою

17-11-2022

Вихованці Сєвєродонецького міського Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді навіть в умовах евакуації продовжують займатися улюбленою справою та досягати високих результатів.

Так, у кінці жовтня сєвєродончани взяли участь в Чемпіонаті Луганської області  (ІІ етапу Чемпіонату України) з видів спортивного туризму серед юнаків, що проводився в онлайн-форматі.

За підсумками Чемпіонату сєвєродонецькі пішохідники Артем Барбарук та Олександр Барбарук посіли ІІ-і призові місця в старшій віковій групі.

А з 31 жовтня по 06 листопада юні орієнтувальники Центру під керівництвом Любові Гузь прийняли участь у навчально - тренувальних зборах спортсменів - орієнтувальників,  що проходили в місті Чернівці за фінансової підтримки Haralda Omlanda (Норвегія).

До  програми зборів увійшли тренувальні старти, нічне орієнтування, виступ на трасах Чемпіонату України зі спортивного орієнтування, екскурсії по місту та до Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Під час заходу відбувся Старт пам'яті тренера з Ірпеня - наставника збірної команди школярів України зі спортивного орієнтування та Ірпінської дитячо- юнацької спортивної школи  ОЛЕКСАНДРА ШЕРЕМЕТА, який загинув 25.03.2022 від кулі російських окупантів. 8 листопада йому мало би виповнитись 38 років.

Вічна пам'ять та слава Героям!

Средняя: 5 (2 оценок)