Громадське обговорення зі встановлення тарифів на теплову енергію для всіх категорій споживачів Сєвєродонецька, яких обслуговує КП «СТКЕ»

24-09-2021

24 вересня в актовій залі КП «Житлосервіс «Світанок» за адресою: вул. Гагаріна, будівля 115, відбулось публічне громадське обговорення на тему: «Про встановлення тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, послуги з постачання теплової енергії для категорій: населення, бюджетні установи, релігійні організації та інші споживачі м. Сєвєродонецька, яких обслуговує КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго».

Для участі у громадських обговореннях зареєструвалось 76 осіб, повідомила начальник Управління економічного розвитку Анастасія Пивоварова.

За порядком денним обрали президію, секретаря та членів лічильної комісії. До президії громадського обговорення було обрано заступника керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олега Кузьмінова, головного інженера КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго» Геннадія Мєзєнцева, начальника планово-економічного відділу КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго» Марину Тупіченко.

З обґрунтуванням тарифу виступила начальник планово-економічного відділу КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго» Марина Тупіченко. Серед іншого вона звернула увагу присутніх, що діючий тариф на теплову енергію, встановлений ще у 2018 році, не відшкодовує на сьогодні витрати на виробництво та надання послуги з постачання теплової енергії у зв’язку із зростанням цін і тарифів на енергоносії, підвищенням рівня мінімальної зарплатні та вартості інших матеріальних ресурсів таких як: збільшення вартості природного газу, електроенергії, зростання рівня прожиткового мінімуму. Розрахунки, зроблені підприємством, були надані до Управління економічного розвитку СМВЦА

З урахуванням доповідей та обговорення учасниками громадського обговорення було підтримано запропоновані ]]>у проєкті розпорядження ]]>тарифи.

Нові тарифи, проінформувала начальник Управління економічного розвитку Анастасія Пивоварова, буде затверджено відповідним нормативним документом.