Розпорядженням керівника внесено зміни до бюджету: виділено кошти на смарт-зупинки та спортивну інфраструктуру

24-09-2021

Так, передбачено кошти в сумі 1 640 000 грн на забезпечення монтажу 20 смарт-зупинок, а саме улаштування тротуарною плиткою, встановлення та підключення до електричних мереж.  Сучасні зупинки будуть оснащені інформаційним електронним табло, камерою відеоспостереження, Wi-Fi підключенням, можливістю USB підзарядки гаджетів, кнопкою виклику поліції.

Також передбачено додаткові кошти в сумі 3 300 000 грн на проведення капітального ремонту СДЮСТШ ВВС "Садко" м.Сєвєродонецька для завершення робіт та введення об’єкту в експлуатацію.

Крім того, передбачено кошти в сумі 2 800 000 грн на розробку проектно-кошторисної документації для проведення реконструкції стадіону КДЮСШ 2 м.Сєвєродонецьк, розташованого за адресою: вул.Сметаніна, 5а.

Для проведення капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення дороги на Сєвєродонецький аеропорт в бюджеті громади виділено 370 000 грн.

***Адреси, за якими з'являться смарт-зупинки:

1. Палац культури «Будівельників» (проспект Хіміків, 28, по ходу руху на міський автовокзал, по парній стороні, навпроти фасаду будівлі Палацу культури «Будівельників»)
  2. Перша прохідна «Азот» (вулиця Пивоварова, 5,  по ходу руху до перехрестя проспекту Хіміків та вулиці Пивоварова, по непарній стороні, біля будівлі заводоуправління ПрАТ «Азот»)
  3. Друга прохідна ПрАТ «Азот» (вулиця Пивоварова, 3г, по ходу руху до перехрестя проспекту Хіміків та вулиці Пивоварова, по непарній стороні)
  4. 3 школа «Колегіум» (вулиця Гоголя, 37, по ходу руху до будівлі міської військово-цивільної адміністрації м.Сєвєродонецька, по непарній стороні, біля скверу «М.В.Гоголя»)
  5. 3 школа «Сєвєродончанка» (проспект Центральний, 26 по ходу руху до будівлі Палацу культури «Будівельників», по парній стороні, біля скверу «М.В.Гоголя»)
  6. Площа Перемоги (проспект Центральний, 59б, по ходу руху до скверу «Слави», по непарній стороні, біля відділення банку АБ «Укргазбанк»)
  7. Проспект Центральний (проспект Центральний, 13, по ходу руху до Палацу культури «Хіміків», по непарній стороні, біля будівлі центру надання адміністративних послуг Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації)
  8. Проспект Центральний (проспект Центральний, 18 по ходу руху до Палацу культури «Будівельників», по парній стороні, біля будівлі відділу Сєвєродонецького РАЦС)
  9. Торговий центр «Джаз» (проспект Центральний, 46, по ходу руху до площі Перемоги, по парній стороні)
  10. Дитяча поліклініка (проспект Центральний, 41 по ходу   руху до Палацу культури «Будівельників», по непарній стороні)
  11. Технікум (проспект Центральний, 72 по ходу руху до АЗС «VOG», по парній стороні)