Громадський бюджет Сєвєродонецька - це механізм, який працює: відбулось засідання Координаційної ради

09-04-2021

8 квітня в ]]>онлайн-режимі відбулось засідання Координаційної ради з питань громадського бюджету ]]>Сєвєродонецької міської територіальної громади.

В онлайн-засіданні взяли участь члени Координаційної ради, автори проєктів-переможців громадського бюджету 2020 року та соціально активні мешканці громади, які виявили бажання долучитись. У заході також брали участь друзі і партнери Сєвєродонецької міської територіальної громади – координатори програми  EGAP та Асоціації учасницького розвитку.

Голова Координаційної ради, перший заступник керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Ігор Робочий привітав учасників засідання та підкреслив, що з боку міської ВЦА процесу реалізації Громадського бюджету – 2021 буде надано всебічну підтримку та закликав активних мешканців Сєвєродонецької міської територіальної громади взяти участь в поданні найнеобхідніших нагальних проєктів для її жителів.

Заступник голови Координаційної ради, начальник фінансового управління Сєвєродонецької міської ВЦА Марина Багрінцева додала: «Дякую за довіру. Впевнена, що спільними зусиллями – нашої Координаційної ради та небайдужих містян, в цьому році ми зможемо досягти ще кращих показників і громадський бюджет Сєвєродонецької міської територіальної громади стане саме тим дієвим механізмом, який дозволить нашим містянам реалізовувати свої мрії».

Автори проєктів-переможців громадського бюджету 2020 року подякували міській владі за втілення всіх мрій і побажань, всебічну допомогу та підтримку. Надія Коробченко, авторка проєкту «Створення інтерактивного хабу «TerraNova» для виховання екосвідомого покоління на базі реконструйованої теплиці СЗШ №16» підкреслила, що реалізація цього проєкту - це мрія, яка  «жила в наших серцях».

На засіданні було розглянуто ]]>звіт про реалізацію громадського бюджету минулого року]]>, затверджено ]]>цінник типових робіт]]> та ]]>перелік консультаційних пунктів]]>. Секретар Координаційної ради, заступник начальника фінансового управління – начальник відділу фінансів СМВЦА Поліна Черних  представила ]]>параметри та умови громадського бюджету 2021 року.]]>

Заступник голови Координаційної ради з питань громадського бюджету Сєвєродонецької міської територіальної громади, начальник фінансового управління СМВЦА Марина Багрінцева зазначила: «Громадський бюджет Сєвєродонецька - це механізм, який дієво працює. В 2017 році, розпочинаючи процес громадського бюджету, я мріяла, щоб Сєвєродонецьк увійшов в когорту прогресивних міст України, де реалізуються громадські проєкти. Сьогодні ми бачимо, що цей демократичний процес реально дозволяє громадськості втілювати найсміливіші та найцікавіші проєкти, які допомагають Сєвєродонецьку розвиватись як сучасне й комфортне місто».

Переглянути засідання Координаційної ради з питань громадського бюджету в онлайн-режимі можливо за посиланням ]]>https://www.facebook.com/groups/1430178210381105/permalink/4091503730915...]]>

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (2 оценок)