Інститут модернізації змісту освіти: Електронні версії підручників для учнів 1-11-х класів

01-09-2022

Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" на своєму сайті опублікував безкоштовні електронні версії підручників, посібників на словників для учнів 1-11-х класів.

Електронна бібліотека на порталі Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» налічує 1288 підручників і посібників.

На сайті доступні електронні версії підручників для закладів загальної середньої освіти з 1-го до 11-го класу – з усіх предметів,  різних видань, для корінних народів, національних меншин та осіб з особливими освітніми потребами. Завдяки QR-коду вчителі та учні можуть за лічені секунди знайти необхідні підручники.

В електронній бібліотеці ІМЗО є двомовні словники, посібники серії «Шкільна бібліотека», навчально-методичні матеріали для педагогічних працівників. Також можна знайти навчальну літературу для роботи з учнями, які мають особливі освітні потреби; підручники та посібники для здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти.

Для пошуку підручника потрібно просканувати за допомогою смартфона QR-код та перейти за посиланням. Далі необхідно обрати клас, предмет і власне підручник.

Нагадаємо, український виробник обладнання для закладів освіти надає вчителям, учням та їхнім батькам вільний доступ до свого ]]>програмного]]> продукту.

Безкоштовно скачати і переглянути їх можна за посиланнями:

]]>Електронні версії підручників для учнів 1-х класів]]>

]]>Електронні версії підручників для учнів 2-х класів]]>

]]>Електронні версії підручників для учнів 3-х класів]]>

]]>Електронні версії підручників для учнів 4-х класів]]>

]]>Електронні версії підручників для учнів 6-х класів]]>

]]>Електронні версії підручників для учнів 7-х класів]]>

]]>Електронні версії підручників для учнів 8-х класів]]>

]]>Електронні версії підручників для учнів 9-х класів]]>

]]>Електронні версії підручників для учнів 10-х класів]]>

]]>Електронні версії підручників для учнів 11-х класів]]>

]]>Двомовні словники]]>

]]>Посібники серії "Шкільна бібліотека"]]>

]]>Підручники та навчальні посібники для здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти]]>

]]>Підручники та посібники курсу "Фінансова грамотність"]]>

Довідково: Розвиток комп’ютерних технологій викликають появу нових підходів до освітнього процесу.

Програмою діяльності Кабінету Міністрів України у частині реформування освіти передбачено підвищення якості загальної середньої освіти, а реформування її змісту передбачає створення сучасних електронних освітніх ресурсів, зокрема, електронних підручників.

Використання електронних підручників – це розвиток творчого, інтуїтивного мислення; естетичне виховання за рахунок використання можливостей графіки, мультимедіа; розвиток комунікативних здібностей; формування умінь приймати оптимальне рішення; формування інформаційної компетентності й інформаційної культури.

Відповідно до Закону України «Про освіту» держава гарантує безоплатне забезпечення підручниками (у тому числі електронними), посібниками всіх здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників, а центральний орган виконавчої влади у сфері освіти і науки – забезпечує створення та функціонування спеціального інформаційного ресурсу в мережі Інтернет, на якому у вільному доступі в повному обсязі розміщуватимуться безкоштовні електронні версії підручників.

Інститут модернізації змісту освіти сприяє у створенні електронних підручників для здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників, як складової сучасного освітнього середовища. У свою чергу – це забезпечить належні умови здобуття загальної середньої освіти, реалізацію конституційного права кожного громадянина на освіту та рівного доступу громадян України до сучасних електронних підручників.

]]>“Про затвердження Положення про електронний підручник” ]]>Наказ  МОН від 02.05.2018 №440, зареєстровано в Міністерстві юстиції України від 24 травня 2018 р. за N 621/32073

Матеріал підготовлено за інформацією: ]]>https://lib.imzo.gov.ua/yelektronn-vers-pdruchnikv/]]> та ]]>https://vnmzpv.odessaedu.net/uk/site/elektronni-versiyi-pidruc.html]]>