Педагоги 20 шкіл Сєвєродонецької громади навчатимуть дистанційно 8 248 хлопців та дівчат, 205 з яких – першокласники

01-09-2022

У 2022-2023 навчальному році в дистанційному форматі функціонують 20 закладів загальної середньої освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади.

У цих школах працюють 654 педагоги, навчаються 8 248 дітей, в тому числі і ті, що мешкають на тимчасово окупованій території України.

До перших класів прийнято 205 учнів, які навчатимуться у 15 класах різних закладів освіти.

264 учні вступили до 10-х класів сєверодонецьких ліцеїв різних профільних напрямків.

Вчителями випробувано нову електронну платформу «HUMAN», яка максимально наближена до офлайн навчання. Кожного дня в школах громади буде від 4 до 6 уроків.

Частина дітей разом з батьками ще навесні виїхала за кордон. Але коли Міністерство освіти і науки дозволило українським дітям навчатися одночасно і за кордоном, і в українській школі, багато хто скористався цією можливістю.

Батьки певної кількості дітей, якій залишились на окупованій території, виявили бажання навчатись в евакуйованих з міста закладах освіти.

Це люди, які з власних причин залишаються в захопленому місті, але не співпрацюють з окупантами та хочуть, щоб їх діти отримали якісну освіту за українською програмою та документ офіційного зразка.

За підсумками 2021-2022 навчального року 1 031 четвертокласник отримав свідоцтва про початкову освіту. 835 дев’ятикласників – про базову середню освіту. 531 випускник одинадцятих класів – про повну загальну середню освіту.

]]>http://loga.gov.ua/oda/press/news/pedagogi_20_shkil_sievierodoneckoyi_gr...]]>