ЛОВА: У Сватовому уражено пункт дислокації росіян – 20 військових загинули, ще 30 – поранені, окупантів відбито від Новоселівського та Білогорівки

29-11-2022

Українські артилеристи продовжують влучне полювання в тилу росіян.

У Сватовому ЗСУ уразили район розташування одного з підрозділів окупаційних військ.

Втрати ворога складають до 20 військовослужбовців рф загиблими та понад 30 – пораненими.

Тим не менше, на захоплених територіях Луганщини окупанти організували націоналізацію майна агропромислових підприємств.

Зокрема, у Білокуракиному вони продовжують вивозити урожай та техніку з місцевих агрофірм.

У Старобільському районі все частіше помічають тих росіян, яких перекинули з Херсонщини.

Кількість особового складу ворога в регіоні збільшилося, а от мешкати цим воякам ніде, бо розширення військових частин не передбачено.

Шукають житло самі, заглядаючи по місцевих хатах.

Тим часом, у Кремінній спостерігається брак ліків. Про лікарню вже ніхто не говорить, не вистачає у єдиній працюючій там аптеці.

Список на замовлення навіть найбільш розповсюджених і дешевих медичних препаратів розписаний на місяць уперед.

Місяць – забагато. 28 листопада підрозділи Сил оборони України відбили атаки окупантів в районі Новоселівського та Білогорівки.

Ворог зосереджує основні зусилля на веденні наступальних дій.

Здійснив обстріли з артилерії по районах Макіївки, Невського та Білогорівки на Лиманському напрямку.

Авіація Сил оборони України протягом минулої доби завдала 3 удари по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника.

За минулу добу Сили оборони України збили ворожі літаки Су-25 та Су-24.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid09LRQiUYddeyvL2qgWPtoewW4SR9e...]]>