Олександр Стрюк: Для нас є святим обов’язком пам’ятати Героїв Небесної Сотні та не зрадити ідеали Революції Гідності

20-02-2023

Звернення керівника Сєвєродонецької міської ВЦА Олександра Стрюка з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

Шановні мешканці Сєвєродонецької міської територіальної громади!

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні, їх відвагу, силу духу і стійкість у боротьбі за наше гідне та вільне майбутнє.

Дев’ять років тому у Києві відбулися події, які навіки закарбувалися в трагічній, але героїчній історії нашої країни. Ми пам’ятаємо ті лютневі дні 2014 року, коли гинула Небесна Сотня. У час, коли нас хотіли продати в російське рабство, учасники Революції Гідності повстали проти цинічної системи брехні та фальші. На таке здатні тільки справжні Герої. На шляху боротьби за людську гідність, демократичні цінності та європейські прагнення їх не зупинили ні кулі снайперів, ні гранати, ні злочинна жорстокість.

Майдан переміг, а Революція Гідності змінила країну та кожного з нас. Ми навчилися брати на себе відповідальність, бути небайдужими та понад усе любити свою Україну.

Натхненні величним подвигом Героїв Небесної Сотні, які віддали життя заради вільного майбутнього України, тисячі героїв з Майдану та з усієї країни вирушили захищати свою державу у 2014 році від російських загарбників, що окупували Крим та частину Донецької і Луганської областей. А після повномасштабного російського збройного вторгнення 24 лютого 2022 року на боротьбу з рашистами піднялися мільйони українців, які роблять все можливе і неможливе задля перемоги - як на фронті, так і в тилу.

І сьогодні, коли весь український народ бореться проти російських загарбників, ми впевнені - перемога обов’язково буде за нами, бо ми захищаємо своїх близьких, свою землю та свою рідну країну.

Для нас є святим обов’язком пам’ятати Героїв Небесної Сотні та не зрадити ідеали Революції Гідності. Схиляємо голови перед тими, хто віддав власне життя за незалежне майбутнє для кожного з нас.

Вічна пам’ять та слава Героям!

Керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр СТРЮК

Средняя: 5 (3 оценок)