Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 20.02.2023

20-02-2023

На частині окупованої Луганщини відключено ще й мобільний зв'язок, у так званій «лнр» на чоловіків тиснуть «базою з особистими даними ухилянтів», лікарям у приватних військових компаніях окупанти обіцяють платити більше, ніж штурмовикам.

Дев’ять днів тому, оголосивши боротьбу з партизанським рухом, загарбники на Луганщині відключили послугу мобільного інтернету у місцевого оператора.

Щоправда, у багатьох жителів області ця послуга почала зникати за декілька днів до оголошеної дати. Розмір абонплати у лютому, до речі, залишився незмінним, незважаючи на виключення. Не зменшать її й у березні.

Учора окупанти пішли далі, взагалі відключивши у частині регіону мобільний зв'язок. Поки що кажуть про аварію на магістральних лініях. Яка, судячи з територій, де зникло покриття, «сталася» одночасно в декількох місцях. Тепер немає зв’язку не те що з підконтрольною Уряду України територією, а й між сусідніми захопленими містами.

Тим часом на чоловіків в області окупаційна влада тисне «базою особистих даних військовозобов’язаних, що ухиляються від мобілізації», яку нібито склали на Луганщині.

Кажуть, що до формування бази долучилися дільничні та активні громадяни, які повідомляли о чоловіках, що підлягають призову та ухиляються, на спеціальні телефони довіри.

Через значну кількість поранених бойовиків у приватну військову кампанію терміново набирають медичних працівників. Обіцяють грошове забезпечення більше, ніж у штурмовиків. Набір триватиме до 10 березня. Скільки саме їх потрібно – не розголошують. Звісно, що дуже багато.

За минулу добу підрозділи Сил оборони України відбили атаки окупантів поблизу Білогорівки.

На Куп’янському та Лиманському напрямках противник здійснив обстріли Новоселівського, Стельмахівки, Невського, Діброви та Білогорівки.

Авіація Сил оборони України минулої доби завдала 20 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів, 7 - по зенітно-ракетних комплексах на вогневих позиціях, а також ще 2 удари - по інших важливих об’єктах противника.

Підрозділи ракетних військ і артилерії уразили батарею реактивних систем залпового вогню противника.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0Vt4PVBYTkPhB7Q4kLMiLhVmAyg1k...]]>