Олександр Стрюк під час онлайн-конференції привітав з початком нового навчального року освітян Сєвєродонецької міської територіальної громади

31-08-2022

30 серпня керівник Сєвєродонецької міської  військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк прийняв участь в ]]>міській серпневій онлайн-конференція педагогічних працівників «Освіта Сєвєродонецької міської територіальної громади в реаліях воєнного стану. Незламні та з майбутнім»]]>.

Олександр Стрюк привітав учасників конференції, подякував за плідну працю, побажав терпіння, наснаги та успіхів у роботі в новому навчальному році:

- Доброго дня, шановні освітяни! Доброго дня, вчителі!

Дозвольте привітати вас з початком нового навчального року та побажати вам наснаги, терпіння, і ще раз терпіння.

На жаль, цей навчальний рік ми розпочинаємо в складних умовах. Це потребуватиме від вас більшої уваги, більших зусиль. Але разом з тим я впевнений, що ви зможете провести цей навчальний рік не гірше ніж минулий.

Незважаючи на всі ті обмеження і незручності, які в нас є, ми все ж таки повинні дати якісну освіту нашим дітям.

Ми повинні зберегти громаду і надати можливості їй не розсипатися, розійтись по всі землям – тому, що нам повертатись і відновлювати наше рідне місто.

Отже я вас вітаю ще раз з початком нового навчального року. Бажаю всім вам успіхів! Всього найкращого!

Більш докладно про захід у матеріалі "Серпнева конференція освітян Сєвєродонецької міської територіальної громади" за посиланням:

]]>https://sed-rada.gov.ua/video/serpneva-konferenciya-osvityan-sievierodoneckoyi-miskoyi-teritorialnoyi-gromadi-video]]>