Звернення керівника Сєвєродонецької міської ВЦА Олександра Стрюка з нагоди Дня знань та початку нового навчального року

01-09-2022

Дорогі діти, шановні освітяни та батьки - мешканці нашої Сєвєродонецької міської територіальної громади!

Дозвольте привітати вас з Днем знань та початком нового навчального року!

Повномасштабна збройна військова агресія російської федерації проти нашої України відібрала у нас улюблене місто, рідних, близьких, друзів і знайомих – переважна більшість яких евакуювалася по теренах України та Світу. Війна відібрала у нас домівки, майно і побут. Російські терористи нищать мирне населення, руйнують та грабують наші міста і села. Але найжахливіше, що вони хочуть – це відібрати у наших дітей та нас право на МАЙБУТНЄ. Право на НЕЗАЛЕЖНІСТЬ та СВОБОДУ. Право ЖИТИ цивілізовано, гідно та вільно. Право відкрито МРІЯТИ та здійснювати свої мрії. Право ЛЮБИТИ.

Чи може наш волелюбний український народ дозволити рашистам відібрати у нас МАЙБУТНЄ? Звичайно, ні. Не на тих напали. Нам є за кого і за що боротися. І ми боремося, не покладаючи сил: воїни-захисники - нищать ворога на фронтах, робітники - забезпечують роботу підприємств, селяни - вирощують хліб, лікарі – допомагають хворим, освітяни - навчають і виховують, школярі і студенти – опановують знання. Так кожен з нас на своємо місці наближає нашу спільну ПЕРЕМОГУ.

Наші дорогі діти - і першокласники, які сьогодні вперше вирушають у Країну Знань, і ті, хто по ній вже прямує, і старшокласники-випускники знайте – ви наше МАЙБУТНЄ. Тож навчайтеся і поводьтеся так, щоб ми вами завжди пишалися.

Шановні вчителі та рідні дітей, прошу, підтримайте їх. Вони цього дуже потребують. І пам’ятайте - все те, що ми їм дамо – повернеться сторицею.

Слава Україні! Героям слава!

Щиро ваш, Олександр СТРЮК

Средняя: 5 (3 оценок)