Рубен Хачатуров: Ми повинні розуміти, що кожен з нас зобов’язаний докладати максимум зусиль для того, щоб Перемога України настала швидше

09-05-2023

24 лютого 2022 року стало датою, що назавжди розділила життя українців на «до» та «після». Незважаючи на те, що для багатьох ця дата вже набагато раніше стала переломною, зокрема, з початком подій на сході України у 2014 році. Вторгнення країни агресора, та повномасштабні військові дії змусили кожного українця та українку адаптуватися до нових обставин, змінили життя всіх мешканців України.

Звуки галасу, сміху, співу та танців вихованців Сєвєродонецького дитячо-юнацького комплексу «Юність», яких до повномасштабного вторгнення було 1245 осіб, не лунають в приміщеннях закладу. Тепер в них безлюдно, деякі будівлі та приміщення закладу зруйновані.

З перших годин повномасштабного вторгнення країни-агресора директор Сєвєродонецького дитячо-юнацького комплексу «Юність» Рубен Хачатуров разом з командою однодумців вирішив надавати допомогу цивільному населенню міста та підрозділам Збройних Сил України. Йому було зрозуміло, що залишатися осторонь не має морального права.

За ініціативою Рубена Хачатурова та сприяння міської військово-цивільної адміністрації в Сєвєродонецькому дитячо-юнацькому комплексі «Юність» були облаштовані безпечні укриття для цивільного населення в напівпідвальних приміщеннях на базі ДЮК «Підліток» та ДЮК «Факел». Мешканці, які опинилися в тяжких життєвих обставинах, мали змогу знайти там притулок під час постійних обстрілів та артилерійських ударів по місту.

Рубен Хачатуров займався і евакуацією цивільного населення. Ризикуючи життям, волонтери допомагали маломобільним громадянам, яких доставляли та евакуйовували з небезпечних місць до місць загального збору. У разі необхідності надавали першу допомогу тим, хто її найбільше потребував.

Об'єднуються всі можливості, ресурси та зв'язки, щоб допомогти там, де це найбільш необхідно, задля відновлення повноцінного життя українців на деокупованих територіях та підтримки захисників України.

«З самого початку повномасштабного вторгнення країни-агресора і по сьогоднішній день наші найбільш нужденні громадяни отримують найнеобхідніше. Активно підтримуються підрозділи Збройних Сил України на передовій, надається допомога у забезпеченні медичними засобами, планшетами, генераторами, комплексами системи Старлінк, тепловізорами, карематами, кікіморами, смаколиками та засобами особистої гігієни. Здійснювалася допомога військовим підрозділам Збройних Сил України з ремонтом автівок, які були пошкоджені під час виконання бойових завдань», -  зазначає Рубен Хачатуров.

За підтримку та допомогу підрозділам Збройних Сил України Рубен Хачатуров отримав подяку від командування однієї із військових частин.

Бажання розвиватися та рухатися далі

Сьогодні Рубен Хачатуров, як директор Сєвєродонецького дитячо-юнацького комплексу "Юність", сприймає кожен виклик та кожну проблему, як можливість розвиватися, рухатися далі і шукати альтернативні шляхи розв'язання тієї чи іншої задачі. Творчий колектив очолюваного ним закладу отримав Диплом І ступеня у всеукраїнському конкурсі патріотичної пісні "Ми - діти України", а керівник у нагороджений грамотою за підготовку вихованців до цього конкурсу, популяризацію української пісні та збереження традицій українського народу.

Отримано подяку і за підготовку переможця VII Всеукраїнської онлайн виставки-конкурсу "Талановиті! Наполегливі! Успішні!" – 2023. З метою підвищення фахового професійного рівня директор закладу приймає участь у прес-конференціях, методологічних семінарах та міжнародних конференціях.

Все буде Україна!

Рубен Хачатуров впевнений у тому, що Україна здобуде Перемогу: «Війна навчила засинати та прокидатися з переконанням того, що минув ще один день, який наблизив нас, українців, до Перемоги. Ми повинні розуміти, що кожен з нас зобов’язаний докладати максимум зусиль для того, щоб Перемога України настала швидше.

Війна змінила кожного... Життя вже точно не буде таким, як раніше, бо вже навіть Світ не буде таким, як раніше... Але я вірю, що Україна буде! Що буде набагато краще! У вільній Україні! Все буде Україна!»

Средняя: 5 (2 оценок)