Сєвєродончанин Кирило Міненков один з переможців забігу Королівського благодійного трейлу “Щедрик” у Кременці

01-02-2023

У Кременці провели традиційний забіг Королівського благодійного трейлу “Щедрик” 2023. Цьогорічний захід відбувся на підтримку 105 ОБР ТРО 85 батальйону, роти вогневої підтримки, виручені кошти спрямують на придбання авто для військових, - повідомляє ]]>Кременець.City]]>.

— Останній “Щедрик” був саме перед війною і він став одним з найпопулярніших. Тоді нам вдалось зібрати майже 200 учасників. Для нас це був хороший результат. І коли ми планували цьогорічні змагання, то надіялись, хоча б, на 50. Бо ж складнощі з організацією, військовий стан. Тобто, ми взагалі не очікували, що буде більше 170 людей, які захочуть брати участь. Ми були в приємному шоці, — каже організатор заходу, кременчанин Сергій Яросевич.

Організація трейлів у Кременці — це насамперед популяризація і розвиток оздоровчого бігу для любителів руху та активного відпочинку.

Трейл проходив на трьох дистанціях: 4 км; 10 км; 21 км. Учасники заходу — дорослі, діти, і навіть бігуни з домашніми улюбленцями.

На “Щедрик” до Кременця завітали гості з різних міст України — Одеси, Києва, Львова. Загалом 176 осіб мали можливість позмагатися на різних дистанціях.

Маршрути проходили на мальовничих локаціях Кременця.

Переможцем забігу на чотири кілометри став легкоатлет з Сєвєродонецька, який зараз проживає у Рівному.

— Я, взагалі, дуже люблю займатися легкою атлетикою. З цією ситуацією в країні змагання подібного типу просто не проводяться. Тому, коли побачив в новинах, що буде відбуватися такий захід, так, сильно не готуючись, вирішив випробувати себе на дистанції в 4 км, — каже Кирило Міненков.

Атмосферність, можливість зробити добру справу, відновити життєвий баланс та додати в життя трохи позитиву, — таким бачать організатори трейлу проведення змагань на майбутнє.

— Ми хочемо дати людям можливість відчути все це знову. Тому, можливо, в подальшому буде ще якийсь літній не “Щедрик”, а “Петрик”, чи “Іванко” десь на Івана Купала. Ми хочемо ще раз дати людям можливість помилувати око Кременецькими краєвидами, адже заради цього люди з’їжджаються звідусіль. А ще надіємось, що на наступний “Щедрик” з’їдеться вся Україна та не тільки, аби з користю відсвяткувати перемогу, — зазначив Сергій Яросевич.

За матеріалом: Кременець.City - ]]>https://kremenets.city/articles/263324/u-kremenci-proveli-tradicijnij-za...]]>