Звернення керівника Сєвєродонецької міської ВЦА Олександра Стрюка з нагоди 80-ї річниці визволення Сєвєродонецька від нацистських загарбників

01-02-2023

Шановні мешканці Сєвєродонецької міської територіальної громади!

Сьогодні ми відзначаємо 80-ту річницю визволення Сєвєродонецька від нацистських загарбників – 1 лютого 1943 року наше місто було очищене від кривавого ворога.

Щороку в цей особливий день ми у Сєвєродонецьку покладали квіти на Меморіалі Слави та віддавали шану усім тим, хто звільнив Сєвєродонецьк, Луганщину, Україну, Європу та весь Світ від нацизму.

Сьогодні ми з вами робимо це подумки, бо Сєвєродонецьк захопив новий кривавий загарбник – російські неонацисти.

Чи могли визволителі Сєвєродонецька 80 років тому в страшних снах уявити, що нащадки тих росіян, з ким вони пліч-о-пліч боролися проти нацизму, нападуть на Україну та влаштують війну-геноцид проти її народу?

Дуже боляче та сумно, що росіяни не винесли страшних уроків Другої світової війни і перетворилися у путінських рабів, та замість того, щоб розвивати свою країну, влаштовують імперсько-неонацистські загарбницькі війни проти інших держав.

Але вони не зрозуміли головного – народ, який переміг гітлерівський нацизм - обов’яково переможе і путінський неонацизм. Ми не загарбники та на своїй землі і нас у нашій святій жадобі до справедливості та Перемоги підтримує увесь цивілізований Світ.

Ми обов’язково переможемо ворога, повернемося у Сєвєродонецьк та відродимо його та нашу громаду, як і всю Україну.

Світла пам’ять усім тим, хто у роки Другої світової війни загинув у боротьбі з нацизмом та нашим сучасникам - загиблим воїнам-Героям, які полягли, захищаючи Україну від російських загарбників.

Низький уклін та подяка нашим Героям-захисникам – нащадкам переможців нацизму – ковалям Перемоги над російським неонацизмом.

Слава Україні! Героям слава!

Керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр СТРЮК

Средняя: 5 (4 оценок)