Сєвєродонецьк. Улюблене місто, яке захопили рашисти та у яке ми обов'язково повернемося. (ДОБІРКА ВІДЕО)

17-03-2023

Сєвєродончани, які закохані у своє рідне місто, з біллю та сумом згадують мирне життя до повномасштабного військового вторгення російської федерації та захоплення його рашистськими покидьками.

В мережі постійно з'являються відео Сєвєродонецька. До 24 лютого 2022 року та після...

Є відео, які створені професіоналами, а є любительські, але їх всі об'єднує любов до своєї малої батьківщини - Сєвєродонецька.

Публікуємо цьогорічну добірку таких відео. Деякі ми вже виставляли, а деякі публікуємо вперше.

Навіщо?

Бо ми всі повинні пам'ятати про рідне місто та прикладати максимум зусиль заради його звільнення, бо Сєвєродонецьк - це Україна. Так було, так є, і так буде.

Незламні діти Сєвєродонецька. Вони обов'язково з Перемогою повернуться у своє рідне українське місто, як і десятки тисяч інших сєвєродончан, що змушені сьогодні поневірятися по світу внаслідок загарбницької війни рф проти України.

Слава Україні!

Смерть ворогам!