ВІВАТ, ТУРНІРУ ПАМ’ЯТІ І. АНТИПОВА!

17-03-2023

23 лютого 2022 року... Ми втомлені, але задоволені - підведено підсумки ХVІІІ турніру пам'яті І.І. Антипова. Все - завтра нагородження! А завтра була війна... яка, нажаль, триває й досі. Цей рік змінив кожного з нас, але ми витримали. Ми вагалися, чи варто проводити турнір цього року, чи доречно це зараз, чи є він сьогодні цікавим для дітей... Але участь 85 дітей з різних куточків України та Європи впевнено каже про те, що ми зробили правильно, і традиційно, вже в 19 раз, турнір відбувся.

ХІХ турнір цьогоріч відрізнявся і від традиційних (І-ХVІІ), коли в очному форматі розв’язувалися й розбиралися конкурсні завдання, і від «ковідного» ХVІІІ, коли змагання відбувалося в дистанційному режимі. ХІХ турнір 2023 року став відкритім фізико-математичним турніром, який проходив у два конкурсних дня 27-28.02.2023 року в онлайн-режимі, щоб забезпечити дотримання всіх безпекових умов для учасників. Бо ХІХ – особливий…. Він об’єднав учнів 8-11 класів, які навчаються у закладах Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного, Києва, Рівного, Волині, Тернополю, Польщі та Чехії. 10 учнів взяли участь в обох конкурсних днях.

13 березня 2023 року вчителі Ліцею багатопрофільного запросили призерів турніру на онлайн-нагородження.. Лунали побажання здоров'я, миру, творчої наснаги та задоволення від власного розвитку. Ми вдячні кожній дитині, яка попри усі складнощі цього часу, не втратила любові до математики та фізики, й знайшла час та можливість перевірити себе в цьому змаганні. Навіть відстань не стала перешкодою. І, хоча б віртуально, але турнір поєднав своїх прихильників із різних куточків як нашої країни, так і майже усього світу. Ми щиро бажаємо всім нам мирного неба над головою та вільної української землі під ногами! До зустрічі на ХХ турнірі!

Нагородження призерів турніру:

]]>Ліцей багатопрофільний міста Сєвєродонецька Луганської області]]>

Управління освіти Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації