Сєвєродонецька дизайнерка створила фотоальбом про Сватівщину

13-01-2023

Дизайнерка з Сєвєродонецька Ольга Плаксіна, яка створила фотоальбом про рідне місто, представила нову роботу - про Сватово та Сватівський район.

Про це вона розповіла «Сєвєродонецьк онлайн»

Альбом має назву «Сватівщина – край Луганського степу».

Він містить 68 сторінок яскравих світлин міста та району.

«Історичний екскурс Сватівським районом, історичні фото та сучасні фото. Це друкований пам'ятний альбом для вас! Усі фотографії взято з відкритого доступу до мережі Інтернет. Використані фотографії авторів: Александр Павленко, Микита Перегрим, Народний дім "Сватова-Лучка". Якщо ви побачили в альбомі своє фото, величезна вам подяка за збережені пам'ятні знімки. Фотоальбом виготовлено не для продажу", - каже Ольга.

Сватово

Його можна замовити та сплатити тільки за друк у друкарні та пересилання.

Сватівщина

Ольга Плаксіна, яка розробила дизайн та верстку, каже, що альбом – це історичний ексурс, трохи архівних фото та сучасні красиві фото пейзажів Луганщини, Сватівського району.

альбом

«Природа, святкування у Сватовому, як люди були щасливі та веселилися», - каже Ольга.

альбом про Сватівщину

Це четвертий альбом із серії міст Луганщини. Раніше були представлені альбоми про Лисичанськ, Рубіжне, Сєвєродонецьк.

Джерело: Сєівєродонецьк онлайн - https://sd.ua/news/17406