Ви тут:

Сєвєродонецький дитячо-юнацький вокальний ансамбль "Усмішка" виборов ГРАН-ПРІ у Міжнародному конкурсі мистецтв ZIMNI POHADKA в Чехії

07-01-2023
Категорія: 

Сєвєродонецький міський Центр дитячої та юнацької творчості  із Різдвом Христовим і з початком Переможного Нового 2023 року привітав Зразковий художній колектив закладу "Дитячо-юнацький вокальний ансамбль "Усмішка". 

]]>Керівник Зразкового заслуженого ансамблю "Усмішка" Ольга Панаріна в соціальній мережі Facebook повідомила]]>:

"Приємним і знаковим подарунком вітаємо наш рідний Сєвєродонецький міський Центр дитячої та юнацької творчості  із Різдвом Христовим і з початком Переможного Нового року!

В останній день 2022 року Зразковий художній колектив "Дитячо-юнацький вокальний ансамбль "Усмішка" (керівники Ольга Панаріна та Роман Черних) СМ ЦДЮТ виборов ГРАН-ПРІ у Міжнародному конкурсі мистецтв ZIMNI POHADKA (Зимова казка), що проходив у Чехії (Прага).

Щиро вдячні вихованцям колективу за гідний рівень майстерності, який ми мали честь продемонструвати міжнародному журі!"

Сєвєродонецька міська військово-цивільна адміністраціє вітає Зразковий художній колектив "Дитячо-юнацький вокальний ансамбль "Усмішка"  Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості з перемогою у Міжнародному конкурсі мистецтв ZIMNI POHADKA та бажає підкорення нових творчих висот!

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)