Святкові подарунки до Міжнародного дня захисту дітей

01-06-2021

1 червня в усьому світі приурочене саме дітям. Діти - це майбутнє нашої країни, найдорожчий скарб, безмежна радість та щастя. В міському Палаці культури з нагоди Міжнародного дня захисту дітей зібралися дорослі й малі.

«Сьогодні ми святкуємо день, який для дітей є яскравим і важливим - бо сьогодні починається літо й відпочинок. Хочу побажати вам, дорогі діти, щоб ви були зігріті ласкою батьків, увагою спільноти та держави. Щоб були щасливими, радісними, усміхненими. Всього вам найкращого. Зі святом!», - привітала заступник керівника Сєвєродонецької міської ВЦА Тетяна Верховська та вручила подарунки дітям, які перебувають під опікою.

Від імені Почесного Консула Литовської Республіки в Луганській області Робертаса Габуласа привітала гостей свята його помічник Анастасія Гидулянова і вручила творчим колективам корисні подарунки – планшети, які знадобляться дітям для участі в конкурсах та для активної творчої діяльності. Подарунки отримали творчі представники комунального закладу «Сєвєродонецький міський Палац культури», Сєвєродонецького міського центру дитячої та юнацької творчості, Сєвєродонецького дитячо-юнацького комплексу «Юність».

Звітний концерт колективу «Зоряни» під керівництвом Руслани Гайди продемонстрував присутнім яскраве хореографічне мистецтво та  подарував справжнє свято танцю.

Средняя: 5 (3 оценок)