Ви тут:

Увага! Опитування для визначення та аналізу потреб родин, які виховують дітей з інвалідністю, сімей, у складі яких є особи з інвалідністю, та осіб, постраждалих внаслідок війни

01-05-2023
Категорія: 

Сєвєродонецька міська військова адміністрація у співробітництві з ГО «ДАР» розпочинає опитування для визначення та аналізу потреб родин, які виховують дітей з інвалідністю, сімей, у складі яких є особи з інвалідністю, та осіб, постраждалих внаслідок війни.

Реабілітаційні послуги будуть надаватися на базі гуманітарного хабу Сєвєродонецької міської військової адміністрації на адресою: м.Дніпро, просп.Петра Калнишевського, 27-К.

Опитування та подальше надання реабілітаційних послуг організовано в межах проєкту «Відродження доступної комплексної реабілітації», який реалізує ГО «ДАР» за сприяння Сєвєродонецької міської військової адміністрації та за підтримки Програми розвитку ООН в Україні в межах проєкту «Підтримка реабілітації людей з інвалідністю, спричиненою війною» за фінансування Уряду Республіки Корея та Уряду Німеччини.

Збір даних проводиться з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних», результати опитування не будуть оприлюднені у публічному просторі.

Посилання на форму: ]]>https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeps1tA0so72nfdkVm96iq6bde29pk82f8cKHnuAVieVWeFqw/viewform]]>

 

УСЗН Сєвєродонецької МВА

Рейтинг: 
Голосов пока нет