Увага! Опитування з розробки заходів щодо відновлення території Сєвєродонецької міської територіальної громади продовжується!

26-12-2022

Шановні мешканці Сєвєродонецької міської територіальної громади!

Нагадуємо, що проводиться опитування з розробки заходів щодо відновлення території громади після її деокупації!

Сєвєродонецька міська військово-цивільна адміністрація Сєвєродонецького району Луганської області запроваджує ]]>опитування]]> для розробки заходів щодо відновлення території Сєвєродонецької міської територіальної громади після її деокупації.

Тільки ми – жителі громади, наше прагнення відродити її територію та місто Сєвєродонецьк для нас та майбутніх поколінь, наші думки, мрії, побажання, традиції, символи, віра та надія – фундамент для відновлення території нашої громади та перетворення її в демократичне, красиве, щасливе, гідне місце на Сході України та в Європі!

Посилання на форму для опитування: ]]>https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSem90LrS7p5qsThf3Xe5r7hF7o_vBgi...]]>

Ваша думка дуже важлива!

Долучайтеся до діалогу про розбудову нашої громади, відновлення її території. Разом ми все подолаємо! Разом ми Україна!

СЄВЄРОДОНЕЦЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА – це УКРАЇНА!!!

Средняя: 5 (2 оценок)