В Сєвєродонецьку відзначили День підприємця в Україні

07-09-2016

3 вересня, напередодні Дня підприємця в Україні, в сєвєродонецькому міському Палаці культури пройшов урочистий захід, присвячений цьому святу.

Захід організований Сєвєродонецькою міською радою та Радою директорів м. Сєвєродонецька. Одним з ініціаторів проведення святкування став перший заступник міського голови Аркадій Коростельов. «Ми віддаємо данину поваги нашим підприємцям, що вони в цей надзвичайно складний час надають послуги населенню, створюють робочі місця та наповнюють бюджет зі своїх податків. За це їм велика вдячність, і сьогодні ми хочемо сказати їм, що поважаємо та цінуємо», - каже Аркадій Коростельов.

В рамках святкування пройшло нагородження приватних підприємців-переможців в своїй сфері в одній з 20 номінацій народного голосування, яке проходило протягом місяця на сайті міської ради та в газеті «Сєвєродонецькі вісті». Кубки, медалі та квіти від виконкому та міськради вручали найкращим підприємцям керівники органів місцевого самоврядування, депутати, члени виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради, очільники державних установ, що здійснюють свою діяльність на території міста. Вони говорили слова вітання для бізнесменів. Звернувся зі сцени до підприємців міський голова Валентин Казаков. «Я вам бажаю успіхів та удачі в вашій підприємницькій діяльності, щастя та миру – це найголовніше для нашої країни та регіону», - сказав Валентин Васильович.

Привітав присутніх й заступник міського голови Олег Кузьмінов. «Хочу привітати вас зі святом! Хочу побажати енергії та досягнення поставлених цілей», - сказав Олег Кузьмінов.

«Дякуємо, що наповнюєте міський бюджет, створюєте додаткові робочі міста та продовжуєте працювати на благо містян, не зважаючи на складні часи», - Григорій Пригеба.

Так, в категорії «Краще промислове підприємство» перемогло Приватне акціонерне товариство «Сєвєродонецьке науково-виробниче об’єднання «Імпульс» (директор - Олександр Анатолійович Журба), «Кращою будівельною організацією» стало Товариство з обмеженою відповідальністю Холдінгова компанія «МРІЯ ІНВЕСТ» (генеральний директор - Сергій Леонідович Поркуян), «Кращим науковим підприємством» визнано Приватне акціонерне товариство «Сєвєродонецький "Оргхім» (директор - Микола Володимирович Кошовець), більшість сєвєродончан в номінації «Краще підприємство оптової торгівлі» проголосувало за Приватне підприємство «Транссервіс» (директор - Олег Володимирович Фригін), «Кращим підприємцем року» містяни вважають Фізичну особу-підприємця Юрія Олеговича Беспалова, «Найпопулярнішим магазином будівельних матеріалів» став Торговельний дім «Городок» (керівник - Андрій Вікторович Ратушний), «Найпопулярнішим непродовольчим магазином» визнаний Магазин «Простір» (керівник - Марина Олегівна Семикина), першим підприємством у сфері комунікацій виявилося Товариство з обмеженою відповідальністю «Вокар-Холдинг» (керівник - Олександр Миколайович Мартиненко), в номінації «Творчі та освітні гуртки для дітей» переміг Сімейно-спортивний центр «Магма» (керівник - Лариса Валеріївна Стан), найулюбленішим дитячим магазином серед сєвєродончан виявився «Бембі» (керівник - Галина Степанівна Каргина), «Найпопулярнішим підприємством в сфері медичної діяльності» визнаний Медичний центр «36,6» (керівник - Роман Вікторович Максимов), «Найпопулярнішим підприємством в сфері проектування, дизайну та ремонту» стало Товариство з обмеженою відповідальністю підприємство «Курсор» (керівник - В’ячеслав Миколайович Муратов), «Найпопулярнішим магазином канцелярських товарів» сєвєродончани вважають «Канцлер» (керівник - Ігор Олександрович Зорік), «Найпопулярнішим торговим центром/супермаркетом» обране ТОВ «Фоззі-Фуд» («Сільпо») (директор - Ігор Олегович Ляшенко), «Найпопулярнішим рестораном/кафе» містяни вважають «Shale de biere» (керівники – Олег В’ячеславович Медянівський та Юрій Васильович Дядик, більшість голосів в номінації «Найпопулярніше підприємство автосервісу» набрало підприємство «Інжектор-сервіс» (керівник Анатолій Анатолійович Рачкован), в номінації «НАЙПОПУЛЯРНІШИЙ СПОРТИВНИЙ ЦЕНТР / КЛУБ» перемогла ШКОЛА ГУН -Фу "Дракон і тигр" (наставник, Заслужений тренер, України - Андрій Юрійович Сєрбін), «Найпопулярнішим салоном краси/перукарнею» став салон "Марія-Стиль" (керівник - Марія Федірівна Дикусарова), «Найпопулярнішим продовольчим магазином» визнане Товариство з обмеженою відповідальністю "АТБ Маркет" (директор - Інесса Анатоліївна Топольська), «Найпопулярнішим таксі» визнане таксі "Рікс" (керівник - Олександр Миколайович Гудков).

Також в цей день підприємців своєю творчістю вітали колективи Палацу культури.

По завершенню урочистої частини заходу його учасники продовжили святкування в неофіційному форматі під час фуршету.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради