Відбулося засідання міської Координаційної групи з забезпечення сприяння діяльності відділу ведення Держреєстру виборців

06-09-2016

1 вересня 2016 року відбулося засідання міської Координаційної групи з забезпечення сприяння діяльності відділу ведення Держреєстру виборців під головуванням заступника міського голови Андрія Гавриленка.
До складу Координаційної групи входять зокрема представники Сєвєродонецького МВ УДМС України в Луганські області, міського управління юстиції, УПтаСЗН, Терцентру, УОЗ, міського суду, працівники окремих підрозділів міськради.
Порядок денний містив 4 питання. Перше стосувалося підсумків роботи суб’єктів подання відомостей і відділу ведення Держреєстру за літній період 2016 року. По ньому секретар Координаційної групи, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Олена Ткачова зокрема доповіла, що в цілому поставлені задачі виконано.
Так, за період з червня по серпень 2016 року Реєстр поповнився 193 особами, які набули право голосу. Олена Ткачова наголосила, що загальна кількість відомостей за звітний період склала 3000, що в півтори рази більше, ніж за такий самий період минулого року. Але, додала Олена Вікторівна, аналізуючи якість роботи, треба зазначити певні досягнення, а також врахувати всі виявлені недоліки, з’ясувати їх причини та знайти способи їх усунення, щоб у подальшому забезпечувати своєчасне та повне подання відомостей періодичного поновлення.
Наступним розглянули питання деталізації правил заповнення форм і порядку подання відомостей періодичного поновлення. Минулого звітного періоду відомості подавалися за новими формами, затвердженими ЦВК. Тому, зазначила Олена Ткачова, треба ще раз звернути увагу на особливості заповнення окремих полів, занесення деяких символів, а також враховувати перейменування вулиць Сєвєродонецька та прилеглих селищ.
З третього питання щодо підбиття підсумків перевірки своєчасного встановлення статусу «нездатний самостійно пересуватися» громадянам 1946 року народження було зазначено, що статус «НСП» встановлено 460 особам.
Четверте питання стосувалося організаційних моментів роботи Координаційної групи.
За результатами засідання були прийняті рекомендації міської Координаційної групи, серед яких: дотримуватися форм і строків, встановлених чинним законодавством, при формуванні відомостей періодичного оновлення. Відповідним органам реєстрації оперативно опрацьовувати запити Реєстру виборців і надавати відповіді у строк (до 15 числа поточного місяця). Подання відомостей здійснювати до 5 числа з урахуванням вихідних та свят.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради