#Вірю_в_ЗСУ: Нацгвардієць Денис Нохрін отримав відзнаку Президента за заслуги на передовій та організацію оборони під час боїв за Сєвєродонецьк

25-08-2022

]]>#Вірю_в_ЗСУ]]>Майор Денис Нохрін командував батальйоном під час боїв у Рубіжному та Сєвєродонецьку. Він разом з бійцями свого стрілецького батальйону форсував річку та налагодив оборону та забезпечення, коли мости вже були зруйновані. За заслуги на передовій майора Дениса Нохріна ]]>нагороджено відзнакою Президента України «Хрест бойових заслуг»]]>.

Майор Денис Нохрін зі своїм батальйоном брав участь у боях за Рубіжне. Під його керівництвом гвардійці відбили раптову атаку російських окупантів.

Тоді було деблоковано та виведено з оточення військовослужбовців патрульної роти, а також знищено близько 20 загарбників.

Крім того, бойовий офіцер організував приховану переправу свого підрозділу через річку Сіверський Донець.

Це дозолило його батальйону зайняти підготовлені оборонні рубежі у районі Сиротиного та Метьолкіного та продовжити нищити окупантів у зоні відповідальності.

"Батальйон не спецпризначення. Але кожен військовослужбовець цього батальйону заслуговує на найвищі нагороди. У Рубіжному ми навчились воювати, після чого був Сєвєродонецьк", - заявив Денис Нохрін.

Як зазначає захисник, у Сєверодонецьку військові брали багато полонених і знищили не один десяток російської техніки.

"Одна з найскладніших задач, бої за Сєвєродонецьк, Сиротине та Метьолкіного, коли батальйону поставили задачу форсувати річку у повному складі та зайняти нові рубежі. З боєм ми змогли закріпитись, організували оборону", - повідомив Денис Нохрін.

Нацгвардієць додав, що на той час мости вже були зруйновані. Всі припаси та забезпечення доставляли через Сіверський Донець.

За заслуги на передовій командира стрілецького батальйону військової частини 3035 Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, майора  Дениса Олександровича Нохріна ]]>нагороджено відзнакою Президента України «Хрест бойових заслуг»]]>.

]]>#Вірю_в_ЗСУ]]>

За матеріалом: ]]>https://www.facebook.com/odalug/videos/479588616950348/]]>