Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр - національно-культурний символ Луганщини

17-01-2024

Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр в 2014 році, у зв'язку з початком війни рф проти України та захоплення Криму й окремих районів Донеччини і Луганщини, був релокований та продовжив свою діяльність у Сєвєродонецьку.

З початком повномасштабного російського військового вторгнення у 2022 році театр переміщений в Суми, де завзято продовжує поширювати і розвивати українську культуру.

Історії незламності наших людей надихають та надають сил.

Матеріали по темі:

]]>Улюблений сєвєродончанами театр: відродження, гастролі, волонтерство та віра у Перемогу!]]>

]]>Два театри. Як актори з Луганщини переїхали до Сум]]>

]]>Луганський український театр вперше виступив на новому місці. Як це було (ФОТО)]]>