ReBuild Ukraine: Запрошуємо на RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE - платформу для обговорення відбудови України!

17-01-2024

]]>Шановні колеги та партнери, раді оголосити про RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE - подію, яка об'єднає представників влади разом з будівельною спільнотою для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України.]]>

У RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE буде вкладено увесь наш накопичений досвід з попередніх заходів: Recovery Forum | Kyiv | 19.10.2022, Recovery Construction Forum | Warsaw | 15.02.2023 та 14.11.2023 для спрямування всього потенціалу співпраці влади та бізнесу на відбудову.

Дата: 11 квітня 2024 року.

Місце: Київ, КВЦ «Парковий».

Ключові учасники:

• Будівельні та інжинірингові компанії
  • Виробники будівельних матеріалів
  • Архітектурні бюро
  • Генеральні підрядники
  • Девелопери
  • Представники галузевих організацій та бізнесу
  • Юридичні компанії
  • Державні установи
  • Представники територіальних громад України
  • Представники критичної інфраструктури
  • Міжнародні фінансові установи та фонди

Основні теми форуму:

• Відбудова України: пріоритети державної політики
  • Пілотні проєкти з відбудови
  • Запуск процесів відновлення у громадах
  • Програми фінансової підтримки України
  • Міждержавна політика, залученість країн світу до відбудови
  • Умови партнерства та можливості співпраці у відбудові
  • Технічне регулювання будівництва

Також, до вашої уваги буде представлена експозиція інженерних і будівельних рішень.

Не пропустіть виступи від експертів галузі, ключові дискусії та можливості обговорити актуальні аспекти відновлення.

Долучайтеся вже зараз й зробіть свій внесок до відбудови України!

Організатори ]]>Конфедерація будівельників України]]> та Міжнародний виставковий оператор ]]>Premier Expo Ukraine]]> (організатор виставок ReBuild Ukraine , ]]>Виставка KyivBuild Ukraine]]> , ]]>Aquatherm Kyiv]]>).

]]>ReBuild Ukraine]]>

]]>https://www.facebook.com/www.rebuildukraine.in.ua/posts/pfbid02JsUV8yT2a...]]>