На базі гуманітарних хабів Сєвєродонецької громади у Дніпрі та Тернополі працюють пункти обігріву

05-01-2024

Згідно з рішенням міської комісії з питань ТЕБтаНС у гуманітарних хабах Сєвєродонецької міської військової адміністрації розгорнуто пункти обігріву, які забезпечують доступ до мобільного та Інтернет-зв’язку, живлення для мобільних пристроїв та надання іншої допомоги.

Пункти також обладнано генератором, обігрівачем, термоподом, мікрохвильовою піччю, необхідною кількістю питної та технічної води.

«Наші громадяни потребують допомоги. Ми намагаємось задовольнити їх потреби у спілкуванні, наданні послуг, а наразі й у можливості знайти прихисток і обігрів, у тому числі у разі блекауту. Пункти обладнані всім мінімально необхідним для того, щоб люди могли зігрітися, підзарядити гаджети та за потреби отримати іншу допомогу», - повідомив начальник Сєвєродонецької міської ВА Олександр Стрюк.

Гуманітарні хаби Сєвєродонецької міської військової адміністрації знаходяться:

м.Дніпро, проспект Петра Калнишевського, 27К (ПК Металург), графік роботи: з 10.00 до 15.00 з понеділка по п`ятницю.

м.Тернопіль, вул. Грушевського, 5а, графік роботи: з 10.00 до 15.00 з понеділка по п`ятницю.