На війні загинув Захисник Едуард Булава

15-05-2024

Едуард родом з міста Суми, але своє подальше життя будував у Сєвєродонецьку.

Сумну новину повідомив директор Сумського палацу дітей та юнацтва Сергій Маковецький, вихованцем якого був загиблий герой: “...З дитинства він зростав у Палаці, завжди намагаючись бути взірцем для інших. Переможець та призер Чемпіонатів та Кубків України зі спортивних бальних танців, переможець міжнародних турнірів та змагань самого високого рівня… , вихований, вдячний син своїх батьків, надійний, чудовий батько чотирьох малих дітей, який не зміг чекати, поки хтось буде боронити та відстоювати їх майбутнє… Він загинув в бою як ГЕРОЙ!!!"

В Едуарда залишилися дружина та четверо дітей.

Сєвєродонецька міська військова адміністрація з глибоким сумом і болем висловлює слова співчуття рідним і близьким загиблого Захисника України Едуарда Булави.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ!