Ви тут:

Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 15.05.2024

15-05-2024
Категорія: 

«Під вогонь ворога потрапили Невське і Куземівка. По селах поцілили з мінометів, артилерії, реактивних систем залпового вогню. Зокрема, у Невському є влучання по території трьох домоволодінь. Усі три будинки зазнали руйнацій різного ступеня», – зазначив Артем Лисогор, очільник Луганщини.

На Куп’янському напрямку противник здійснив 16 атак на позиції наших військ, зокрема, на ділянках Коломийчиха – Стельмахівка, Коломийчиха – Мясожарівка, Ковалівка – Новоєгорівка, Площанка – Макіївка. Успіху загарбники не мають.

На Лиманському напрямку відбито дві атаки росіян на ділянках Червонопопівка – Іванівка та Житлівка – Терни. Втрат позицій не допущено.

На Сіверському напрямку окупанти спробували атакувати від Золотарівки.

Слід зазначити, що на окремих напрямках наші оборонці відновили втрачені раніше позиції та покращили тактичне положення.

Крім того, у зв’язку з активними наступальними діями й зростанням власних втрат ворог почав збільшувати кількість моргів на окупованих територіях.

Додаткові місця зберігання трупів розгортають, переважно, на Луганщині, зокрема, у приміщеннях, які не передбачені для цього. Туди звозять й загиблих на півночі Харківщини російських військових, аби «не травмувати» мешканців бєлгорода чисельними безповоротними втратами.

У Луганську представили макет тритомного підручника з історії так званої «лнр» для учнів 5-7 класів. Обіцяють, що він з'явиться у школах на початку нового навчального року. Видання має охопити різні періоди регіональної історії. Як наголошують автори – «Із найдавніших часів до сьогодення».

Із 1 вересня росіянами будуть впроваджені зміни до викладання курсу історії, згідно з якими на території окупованої Луганщини до обов’язкового вивчення додається розділ із історії «лнр».

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02HJngn3ByxTHcHvsPoYHd6bRVn5N...]]>

 

Рейтинг: 
Голосов пока нет