Ви тут:

Прикордонникам «Помсти» передали дві габаритні вантажівки

17-06-2024
Категорія: 

Очільник Луганщини Артем Лисогор та начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олександр Стрюк відвідали розташування бійців Луганського прикордонного загону.

"Швидко реагуємо на запити, що надходять від наших оборонців. Розуміємо, що така допомога потрібна, як то кажуть, "на учора". Хлопці з Луганського прикордонного загону дали бій ворогу у 2014-му, продовжують стримувати росіян із перших хвилин повномасштабного вторгнення. Завжди намагаємося оперативно придбати для них все необхідне. Сьогодні це - дві габаритні вантажівки, які мають посприяти у виконанні завдань, що стоять перед підрозділом. Разом до Перемоги! "Помста" прийде на Луганщину!" - наголосив Артем Лисогор.

«Цього разу передали дві габаритні вантажівки для посилення ефективності «Помсти», – каже начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олександр Стрюк. – Такий транспорт необхідний для виконання бойових завдань. Спільно з Луганською облдержадміністрацією намагаємось швидко реагувати на звернення наших захисників».

 

]]>3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет