Рашисти у Сєвєродонецьку розтрощили надгробок Героя України Сергія Губанова

14-03-2024

У мережі з'явилася світлина з розтрощеним надгробком на місці поховання Захисника України Сергія Леонідовича Губанова...

Рашистські покидьки не мають нічого святого та знущаються навіть з мертвих. Але відплата неодмінно буде.

Сергій Леонідович Губанов (21 червня 1975 року, м. Стаханов Луганської області, нині Кадіївка — 20 травня 2020 року, поблизу села Трьохізбенка Новоайдарського району) — командир батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Луганськ-1» ГУНП в Луганській області, полковник поліції. Герой України (посмертно).

Життєопис

Закінчив Донецький інститут внутрішніх справ (1999) та Національну академію внутрішніх справ (2004).

Мешкав у Сєверодонецьку. Проходив строкову службу в 95 ОАеМБр.

З 1995 пройшов шлях від оперативника карного розшуку Стахановського міського відділу міліції до начальника Луганського міського управління, на початок 2014 року — начальник Ленінського райвідділу міліції м. Луганська.

Був захоплений у полон бойовиками разом з іншими офіцерами міліції. Після визволення брав участь у звільненні Сєвєродонецька, Лисичанська та Рубіжного від незаконних збройних формувань.

На посаді комбата — з 6 листопада 2015.

БПСПОП «Луганськ-1» патрулював територію, прилеглу до лінії розмежування, вів антидиверсійну діяльність.

Сергій Губанов отримав смертельні поранення під час виконання службових обов'язків 20 травня, приблизно о 21.30 в районі села Трьохізбенка Новоайдарського району. Ще троє бійців отримали тяжкі поранення.

У нього залишилися батьки, дружина.

Прощання із загиблим полковником Сергієм Губановим відбулося 22 травня в Сєвєродонецьку.

Похований Сергій Губанов на кладовищі м.Сєвєродонецьк.

Нагороди

• Звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (21 травня 2020, посмертно) — за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові.
  • Орден Богдана Хмельницького III ст. (3 серпня 2016) — за особисту мужність, виявлену під час виконання службового обов'язку, вагомий внесок у боротьбу зі злочинністю, високий професіоналізм та з нагоди Дня Національної поліції України.

]]>З метою вшанування пам’яті командира батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Луганськ-1», полковника поліції, який загинув при виконанні службових обов’язків, Героя України (посмертно) Сергія Леонідовича Губанова розпорядженням керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної  адміністрації Олександра Стрюка від 30 грудня 2021 року № 2768 скверу, який розташований в кварталі 22 міста, було присвоєно назву «Сквер імені Сергія Губанова».]]>

]]>Співчуття з приводу загибелі командиру батальйону "Луганськ-1" Сергія Губанова]]>

]]>Сєвєродонецьк, Луганщина та Україна попрощалися з комбатом Сергієм Губановим]]>

]]>У Сєвєродонецьку увіковічнено пам’ять Героя України Сергія Губанова]]>