"Я їм наголосую": У Сєвєродонецьку окупанти заарештували літню жінку - фото

14-03-2024

]]>У тимчасово окупованому Сєвєродонецьку Луганської області "визволителі" заарештували літню жінку та вділи на неї кайданки. ]]>

]]>Кадри оприлюднили у мережі, передає Час Пік.]]>

За даними інформаційного ресурсу, у місті спіймали "особливо небезпечну злочинницю", яка посміла виказати свою думку щодо окупантів та так званих виборів.

"У Сєвєродонецьку місцеві ждуни здали зрадникам поліцаям, які перейшли на бік орків, жінку, яка збиралася прийти й закидати "гівном" виборчу дільницю. Ось це рівень роботи зловити літню жінку і звинуватити її в тероризмі. А перевзулися найубогіші, яким ніколи не вистачало розуму розкривати злочини", - йдеться у повідомленні.

"Вони їй так затягнули ті кайданки, що пальці синіють. Тварини", - коментують користувачі мережі.

Джерело: Час Пік - ]]>https://vchaspik.ua/ua/regiony/566495-ya-yim-nagolosuyu-u-syevyerodoneck...]]>