Юні сєвєродонецькі спортсмени в евакуації продовжують тренування та готуються до змагань

07-01-2024

]]>КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк Луганської області]]>

Тенісистка із Сєвєродонецька Софія Щірова готується до змагань. Тренер: Едуард Чеботарьов.

У Києві під керівництвом тренера Максима Сєвєрченка проводять заняття вихованці секції тенісу.

Вихованці секції з боксу тренера Сергія Воронова проводять тренування.

У боксерів розминка (м.Київ).

Кікбоксер Данило Мельник проводить відбиви.

Тренер з кікбоксингу Юліан Андрієвський працює на лапах зі своїм вихованцем Мельником Данилом в Рівненьській області.

Петро Новіков (секція кікбоксингу WAKO) напрацьовує серію нових прийомів.

Тенісистка Шаповалова Марія на тренуванні у Києві. Відпрацьовує гру по діагоналі з відскоку.

Тренер: Надія Тетерятнік.

Юні сєвєродонецькі скелелази (тренер Юлія Радіонова) не припиняють заняття у Дніпрі.

Віолетта Афанасьєвська продовжує тренування у Чехії (м. Гавіржов). Відпрацювання накатів справа. Тренер: Марія Афанасьєвська.

Вихованці секції тенісу настільного Ілона Бугай, Євген Бугай, Юлія Пелих, Маргарита Павлюк, Поліна Кривошея в Німеччині (тренер Олександр Мінін).

Тенісистки Стелла та Каміла Кобзєви на тренуванні в м. Дрезден (Німеччина).

Тренер: Юлія Бєлімготова.

Відео та світлини тренувань, змагань та перемог вихованців ]]>КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк]]> за посиланням: ]]>https://www.facebook.com/profile.php?id=100063725524620]]>