Апаратна нарада 21 січня

21-01-2019

Апаратну нараду з керівниками виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради 21 січня провів в.о. міського голови Вячеслав Ткачук.

Він знову підкреслив, що доки панує негода, доручення щодо приведення доріг та тротуарів міста до належного стану, цілодобового та систематичного очищення доріг, тротуарів та місць паркування автотранспорту від снігу та посипку протиожеледними матеріалами, вважати за правило та виконувати сумлінно. Водночас наголосив відділу по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста продовжити роботу серед підприємств, установ та організацій міста щодо прибирання прилеглих територій від снігу, ожеледі та бурульок.

Начальник УЖКГ Антон Ковалевський доповів, що для ліквідації наслідків негоди залучалась спеціалізована техніка не лише КП «СКС», а також інших комунальних підприємств; роботи з розчищення та посипання доріг, тротуарів і прибудинкових територій здійснюються на постійній основі; для своєчасного вжиття заходів розроблено графік чергування.

Акцентували увагу під час апаратної наради також на проблемі скупчення бродячих собак у місті. На це начальник УЖКГ повідомив, що з міського бюджету на стерилізацію бездомних тварин виділено майже 200 тис. грн., а отже у найкоротші строки буде укладено договір з «Зооконтролем».

У зв’язку з захаращеністю опор освітлення, зупинок громадського транспорту, огорож паперовими оголошеннями, в.о. міського голови Вячеслав Ткачук надав доручення відділу по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста посилити контроль щодо заборони розміщення друкованої реклами на зовнішній поверхні будинків, споруд, на парканах, огорожах, стовпах, опорах, деревах та інших місцях, до цього не призначених відповідно до Правил благоустрою. Також передбачити відповідальність порушників зі складанням адміністративного протоколу, який спрямовуватиметься на розгляд адміністративної комісії міськради.

Вячеслав Ткачук нагадав, що 22 січня о 14:00 в залі засідань міської ради відбудеться позачергова сесія міськради, терміновість скликання якої викликана необхідністю виділити кошти для оплати боргів за електроенергію Тролейбусного управління. Заразом звернув увагу керівників інших комунальних підприємств вчасно інформувати керівництво міста та вживати запобіжних заходів, не доводячи ситуацію до відключення підприємств за борги.