Безпека на дорозі: виставка-фотоколаж учнів ліцею "КОЛЕГІУМ" м.Сєвєродонецьк

20-05-2023

В період з 15 до 21 травня 2023 року в Україні проходить Тиждень безпеки дорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».

З метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення ними необхідності вироблення навиків дотримання правил поведінки на дорозі, в закладах освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади проведено низку заходів, що спрямовані на запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху в початкових класах ліцею "КОЛЕГІУМ" міста Сєвєродонецька Луганської області було влаштовано виставку-фотоколаж:

Бережіть своє життя та здоров’я, неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху, не забувайте про власну безпеку та безпеку інших учасників дорожнього руху!

Наше життя та здоров’я – це наша відповідальність!