День пам'яті та примирення і День Перемоги зі сльозами на очах

09-05-2019

7 травня, у переддень Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в запеклому бою з проросійськими терористами під Горлівкою загинув наш земляк - сєвєродончанин Сергій Дрогін - боєць 2-ї «афганської» штурмової роти, позивний «Скіф» (22.12.1986 р.н.).

Сєвєродонецька міська рада висловлює співчуття рідним і близьким загиблого Героя.

Прощання з Сергієм Дрогіним планується провести 11 травня 2019 року о 10.00 м. Сєвєродонецьк, проспект Гвардійській, 16.

За словами керуючого справами виконкому Юрія Журби Сєвєродонецька міська рада готова надати всебічну підтримку родині загиблого, як і завжди це робить: «Незважаючи на спекуляції та інсинуації деяких політиканів та місцевих екс-керівників державних органів влади, які використовують трагедію із загибеллю Сергія Дрогіна для власного самопіару, при цьому жодним чином не надавши ніякої допомоги сім’ї загиблого Героя».