Головна медична сестра КНП "Сєвєродонецький ЦПМСД" Ольга Яковлєва представляла Луганщину на стратегічній сесії Центру розвитку медсестринства Міністерства охорони здоров'я України у Києві

16-06-2023

13 червня у Києві відбулась стратегічна сесія Центру розвитку медсестринства Міністерства охорони здоров'я України.

Захід проходив під головуванням Катерини Балабанової - директора ДУ «Центр розвитку медсестринства МОЗ України», за участю Сергія Убогова - начальника управління медичних кадрів освіти і науки МОЗ України, Маргрієти Лангінс - радника з питань політики сестринства та акушерства Європейського регіонального бюро ВООЗ, керівників медичних університетів, академій, коледжів та експертів і координаторів з медсестринства Департаментів/Управлінь охорони здоров'я обласних військових адміністрацій.

Представником від Луганської області була експерт за напрямом "сестринська справа" ДОЗ ЛОВА, головна медична сестра КНП "Сєвєродонецький ЦПМСД" Ольга Яковлєва.

На сесії обговорювались проблемні питання медсестринства та планувався стратегічний план розвитку медсестринства в Україні на 2024-2030, основними напрямками якого є: освіта, умови праці, практична діяльність та лідерство.

Намічено сумісно з МОЗ України нові напрямки співпраці: введення безперервного професійного розвитку, розробка та затвердження стандартів якості підготовки медичних сестер та братів, впровадження цифрових навичок, сертифікація медсестринства та інше.

За інформацією: ]]>Департамент охорони здоров’я Луганської ОДА]]> - ]]>https://www.facebook.com/dozloda/posts/pfbid0ENTAx9QMLNcd52vfDrwxJYX3k1X...]]>