Пленарне засідання сорок шостої (чергової) сесії міської ради

15-05-2018

15 травня 2018 року відбулося пленарне засідання сорок шостої (чергової) сесії Сєвєродонецької міської ради

15 травня 2018 року під головуванням міського голови Валентина Казакова відбулося пленарне засідання сорок шостої (чергової) сесії міської ради, на якому розглянуто 84 питання.

Перед початком сесії міський голова ознайомив присутніх з ситуацією щодо ремонту доріг у Сєвєродонецьку:
- Розпочато капітальний ремонт вул. Сметаніна. На ці роботи передбачено 1 490 тис. грн. та близько 300 тис. грн. на поточний ремонт. Чому виділено кошти в першу чергу на ремонт дороги саме цієї вулиці? Тому що вона веде до лікарні, пологового будинку, військового госпіталю тощо. По-друге. Ви бачили дорогу з Рубіжного? Під егідою Облавтодору підрядна організація - фірма “Данко” виконує ремонт кільцевої дороги біля Воєводівки. Сьогодні там закінчуються ремонтні роботи з виїздом на трасу Р-66. Існує домовленість, що спеціалісти цієї ж фірми  будуть продовжувати ремонтувати і три дороги у Сєвєродонецьку.
Інша організація виконує ремонтні роботи по вул. Гоголя (район вулиць Донецької - Лисичанської). В районі вулиці Гагаріна також проводяться ремонтні роботи підприємцем Любченко. Заплановано ремонтні роботи ще двома організаціями. Повідомляю всім:  ми працюємо. Можливо,  і пізно, але ви бачили, якою була весна. Також будуть виконуватися проекти по капітальному ремонту проспектів Хіміків та Гвардійського (в напрямку житлового кварталу “Камелот”), вул. Гагаріна.

Після повідомлення Валентина Казакова про ремонти доріг було розпочато сесію. Міський голова наголосив, що на погоджувальній раді  вирішено перенести розгляд деяких проектів рішень  на наступну сесію у зв’язку з зауваженнями. Присутні депутати підтримали дану пропозицію та одностайно проголосували про затвердження порядку денного з поправками.
Після цього було ухвалено пакетним голосуванням проекти рішень по звітах про виконання деяких програм та низку міських програм.
Зокрема затверджено звіти про виконання за 2017 рік «Стратегії розвитку міста Сєвєродонецька на період до 2020 року», «Міської програми соціальної адаптації, інтеграції та захисту внутрішньо переміщених осіб», про виконання рішення сесії міської ради №857 від 24.11.2016 року «Про затвердження міської цільової програми «Фінансова підтримка громадських організацій ветеранів м. Сєвєродонецька на 2017 рік».

Підтримано такі програми:
- «Програма розвитку малого і середнього підприємництва в м. Сєвєродонецьку на 2018 рік»;
- «Міська цільова програма «Репродуктивне здоров'я населення» на 2018 рік»;
- «Міська цільова соціальна програма протидії захворюванню на туберкульоз на 2018 рік»;
- Програма «Діяльності і розвитку Управління охорони здоров'я Сєвєродонецької міської ради» на 2018 рік;
- Міська цільова Програма «Забезпечення зовнішнього функціонування КУ Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Сєвєродонецької міської ради на 2018 рік»;
- Міська цільова Програма «Розширення діючого центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Сєвєродонецької міської ради» на 2018 рік;
- «Міська програма забезпечення функціонування Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сєвєродонецької міської ради на 2018 рік»;
- «Міська цільова програма розвитку системи охорони здоров'я м. Сєвєродонецька на 2018 рік»;
- Міська цільова програма «Охорона об'єктів культурної спадщини міста Сєвєродонецька» на 2018-2019 роки;
- Міська цільова програма «Утримання кладовищ м. Сєвєродонецька та прилеглих селищ» на 2018 рік.

Положення про Управління праці та соціального захисту населення Сєвєродонецької міської ради в новій редакції ухвалено з зауваженнями депутата Ігоря Буткова. Прийнято також «Міську цільову програму утримання та поточного ремонту доріг, внутрішньо квартальних проїздів та вулиць м. Сєвєродонецька на 2018 рік».
Крім того, депутатами ухвалено рішення з усіх «земельних питань».
За словами секретаря міської ради Ельвіни Марініч, завдяки попереднньому обговоренню усіх проектів рішень на погоджувальній раді сорок шоста сесія Сєвєродонецької міської ради пройшла конструктивно та дієво. А ті проекти, з яких виникли питання, вирішено, після доопрацювання, розглянути на наступному пленарному засіданні.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради