Понад пів тисячі городян зібрались на сесію міської ради у міському Палаці культури, однак депутати не прийшли.

17-11-2018

II пленарне засідання 52-ї  (позачергової) сесії міської ради, та 53 (позачергова) сесія міської ради, призначені на 16 листопада 2018 року, не відбулися у зв’язку з відсутністю кворуму.

З 36 депутатів зібралися лише 10. Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування» та Регламенту Сєвєродонецької міської ради VII скликання сесія визнана такою, що не відбулась.

Міський голова Валентин Казаков озвучив нагальні питання, які мали розглянути депутати: «Ми повинні закрити 52 сесію, на якій розглянути питання виділення коштів ОСББ. Ще одне питання - прийняття змін до бюджету на 2018 рік, в якому, в першу чергу, було передбачено виділення коштів для Тролейбусного управління. А також низка інших соціально-значущих питань, які потрібні для розвитку міста: введення в дію (експлуатацію) ДНЗ №43 та ДНЗ №45 (с. Борівське), проектні роботи по капітальним ремонтам міських проспектів тощо».

На вимогу присутніх у великій залі міського Палацу культури мешканців міста міський голова Валентин Казаков озвучив перелік присутніх і відсутніх депутатів. На призначеному засіданні були відсутні:

П.І.Б

Від якої партії обраний

Анпілогов

Денис Володимирович

Бутков
 Ігор Миколайович

Буткова
 Олена Миколаївна

Височин Андрій Юрійович

Водяник
 Роман Валерійович

Войтенко
 Сергій Анатолійович

Грачова
 Тетяна Вікторівна

Політична партія «Наш край»

Гавриленко Андрій Анатолійович

Кочина
 Юлія Сергіївна

Політична партія «Наш край»

Кузьмінов
 Юрій Кіндратович

Куниця
 Сергій Павлович

Лагунов
 Євген Володимирович

Летюча
 Лариса Леонідівна

Лішик
 Ольга Петрівна

Ляховий
 Володимир Вікторович

Політична партія «Всеукраїнське об’єднання  Батьківщина»

Мартиненко
 Ольга Олександрівна

Матохін
 Юрій Вікторович

Мєзєнцев Геннадій Володимирович

Пилипенко Віктор Анатолійович

Александров Сергій Олександрович

Радикальна партія Олега Ляшка

Ткачук Вячеслав Петрович

Чмирьова
 Ганна Іванівна

Шатрова

Людмила Василівна

Шерстюк

Дмитро Анатолійович

Політична партія «Опозиційний блок»

Присутні в залі мешканці міста висловлювали обурення відсутністю вищевказаних депутатів та наголошували на необхідності їх відкликання.

Перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв подякував городянам за небайдужість до проблем міста, за активну громадянську позицію:  «Дякую, що ви прийшли на сесію. Сьогодні не прийшли депутати від Опозиційного блока, Батьківщини, Радикалів, БПП. Це люди, які себе називають слугами народу. Це - зрадники народу. Як бачите, їм глибоко наплювати на все наше місто і на всіх його жителів. Всі ми бачимо небажання депутатів врятувати Тролейбусне управління. Місто буде захоплене маршрутками. Жодна маршрутка не має договору на перевезення пасажирів у місті Сєвєродонецьку. Депутат Бутков від Опозиційного блоку має депутатську більшість і лобіює інтереси приватних перевізників. Це не депутати - це трутні, це нахлібники, це паразити, які живуть в місті і не дають розвиватися нашому місту. Вони просто його знищують.

Якщо ми з вами промовчимо, настане смерть Тролейбусному управлінню. Така доля спіткала свого часу і Льодовий Палац, і Центральний парк культури та відпочинку, і Зеленгосп, і стадіон «Хімік», і «Азот».

Сьогодні ми повинні прийняти план дій зі звільнення депутатів і порятунку Тролейбусного управління», - наголосив Ігор Слєсарєв та розповів процедуру відкликання депутатів.

Понад пів тисячі городян, які зібрались у великій залі МПК, одноголосно підтримали наступні пропозиції:

• щодо необхідності існування Тролейбусного управління і тролейбусів на міських маршрутах та негайного порятунку цього підприємства;

• щодо довіри до директора підприємства Дегтяренко Р.Є. та продовження його роботи на даній посаді;

• щодо звернення до прокурора м.Сєвєродонецька про відкриття кримінального провадження відносно депутатів Сєвєродонецької міської ради, які зловживаючи своїми депутатськими повноваженнями умисно доводять Тролейбусне управління до банкрутства;

• щодо відкликання усіх депутатів від Опозиційного блоку, БЮТ, та деяких депутатів від БПП та Нашого краю, за народною ініціативою;

• щодо звернення до керівників Опозиційного блоку, БЮТ, БПП та РПЛ щодо реагування на бездіяльність їх депутатів та про припинення їх депутатських повноважень;

• щодо проведення пленарних засідань сесій Сєвєродонецької міської ради щодо розгляду проектів про міський бюджет та про внесення змін до міського бюджету виключно в приміщенні міського Палацу культури;