Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 28.10.2023

28-10-2023

Ворог перегруповується і обстрілює прифронтові села, за несплату боргів на шахтах «Східвугілля» працюють на генераторах, мобільні оператори окупантів вбудовують в мережу систему оперативно-розшукових заходів для контролю населення.

«Після значних втрат, які росіяни зазнали під час майже безперервних штурмів, вчора вони вирішили перегрупуватися і в наступ не пішли ані на Лиманському напрямку, ані на Куп’янському. Втім, прифронтові села залишаються під прицілом противника. По них б’ють із артилерії, мінометів, танків, застосовуються авіація і безпілотники ворога. Під вогнем знов опинилися Білогорівка, Невське та населені пункти навколо нього», – поінформував начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

Загарбники будують власні мобільні мережі на Луганщині. Однак усі обмеження стосовно відсутності чи наявності зв’язку та інтернету в окремих населених пунктах будуть залишені.

Більш того, там встановлюється обладнання для забезпечення функцій оперативно-розшукових заходів, що дозволяє вести тотальний контроль за комунікаціями користувачів. росіяни намагатимуться контролювати кожен дзвінок і кожне повідомлення.

На шахтах «Східвугілля» у так званій «лнр» працюють на генераторах, бо на підприємстві відключили електроенергію за несплату. Із 17:00 і до ранку генератори вимикають і гірники вимушені діяти у темряві. Борг компанії вже перевищив два мільярди рублів..