Серпнева толока

11-08-2018

11 серпня комунальники та виконавчі органи Сєвєродонецької міської ради вийшли на толоку. На часі – прибирання піску з узбіч проїжджих частин.

Так, працівники міськради на чолі з керівництвом: в.о. міського голови Ігорем Слєсарєвим, заступниками міського голови Інною Фесенко та Дмитром Лук’янченком і секретарем міської ради Ельвіною Марініч, прибирали проспект Центральний з обох боків.

Комунальники, у тому числі КП «Житлосервіс «Світанок», очищали від піску вулиці Ломоносова та Горького, Управління житлово-комунального господарства міськради прибирали сквер біля ГІАПу, фарбували лавки у Сквері Слави (Танк).

З початку тижня на серпневі прибирання задіяні всі комунальні підприємства: протягом двох тижнів видалятимуть парость, коситимуть траву, обрізатимуть гілля біля світлофорів та дорожніх знаків тощо.

Відділ внутрішньої політики

та зв'язків з громадськістю міської ради

Средняя: 3 (2 оценок)