У Сєвєродонецькій галереї мистецтв відкрилася фотовиставка «Знайомтесь – Литва!»

09-10-2021

9 жовтня за сприяння Почесного Консульства Литовської Республіки в Луганській області в Сєвєродонецькій галереї мистецтв відбулося відкрилася колективної фотовиставки «Знайомтесь – Литва!». Авторами ідеї фотовиставки були голова київського фотоклубу «9х12», член правління Національної спілки фотохудожників України Андрій Чекановський, фотохудожник міжнародної фотографічної асоціації FIAP Володимир Циба та член Національної спілки фотохудожників України Костянтин Скоморох (м.Сєвєродонецьк).

На захід від міської влади завітали почесні гості - заступники керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Ірина Степаненко та Ельвіна Марініч.

Ірина Степаненко звернулася до присутніх: «Сєвєродонецька міська військово-цивільна адміністрація має добрі взаємовідносини з Почесним Консульством Литовської Республіки в Луганській області. Тому керівництво міста з радістю зустрічає друзів з Києва – представників Національної спілки фотохудожників України, які виступили з ініціативою саме у Сєвєродонецьку провести фотовиставку, яка присвячена дружній нам Литві. Сподіваюся, що наші подальші стосунки будуть плідно розвиватися!»

На приємну згадку та пам’ять про Сєвєродонецьк Ірина Степаненко та Ельвіна Марініч вручили гостям цінні подарунки та сувенірну продукцію з зображеннями міста, а Андрій Чекановський та Володимир Циба презентували національні литовські смаколики – шакотіс.

Помічник Почесного Консула Литовської республіки в Луганській області Анастасія Гидулянова також привітала учасників заходу та подякувала за взаємоспівпрацю і плідні відносини з міською владою, а фотохудожникам – за високопрофесійне донесення у своїх світлинах історії, краси, самобутності та величі Литовської Республіки.

Музичний супровід заходу був від студентки Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв ім. С.Прокоф’єва Марії Опалинської та концертмейстера Олени Шалайкіної.

На завершення відкриття фотовиставки «Знайомтесь – Литва!» гості подякували директору Сєвєродонецької галереї мистецтв Наталії Івановій за гостинність та фахову організацію заходу.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (2 оценок)