В.о міського голови В’ячеслав Ткачук: «Міська влада зацікавлена, щоб ринок «Універсальний» функціонував»

24-01-2019

В.о міського голови В’ячеслав Ткачук з метою покращення ситуації щодо зайнятості населення, отримання сєвєродончанами якісної та відносно недорогої продукції, звільнення міста від об’єктів та місць несанкціонованої торгівлі 23 січня зустрівся з адміністрацією ринку «Універсальний», торговцями та покупцями. Також в.о. міського голови разом з заступником директора ринку Іриною Плотніковою, начальником відділу торгівлі та з захисту прав споживачів міськради Тетяною Красюк оглянув територію ринку, поцікавився логістикою та електрозабезпеченням, наявністю складських (у тому числі холодильних і морозильних) приміщень для зберігання продовольчих товарів тощо.

Хоча адміністрація ринку і докладає значних зусиль щодо його сталого функціонування, у закладу існує заборгованість перед містом за оренду землі, є питання щодо облаштування території та інше.

«Міська влада зацікавлена, щоб ринок «Універсальний» функціонував, а наші городяни тут купували товари. Я прихильник економічних заходів. Потрібно людей зацікавити. Продавці є там, де є покупці, тому потрібно створювати відповідні умови, щоб підприємцям було вигідно реалізовувати свою продукцію саме на ринках. А якщо умов немає – обов’язково їх створити. А міська влада повинна контролювати забезпечення санітарних норм і умов праці, а також захищати права споживачів. Ми повинні зробити все, щоб наші мешканці могли купувати якісні та безпечні товари, особливо продукти. Можливо, ми домовимося з автоперевізниками щодо підвозу наших містян до ринку. Проведемо консультації з громадськістю та радою ветеранів, як і по яких днях буде ходити такий автотранспорт», - підкреслив в.о міського голови В’ячеслав Ткачук і повідомив, що найближчим часом він проведе нараду щодо можливості створення маршруту руху соціального транспорту для підвозу пенсіонерів та інших соціально незахищених верств населення до ринку «Універсальний».

Заступник директора ринку «Універсальний» пообіцяла найближчим часом поспілкуватися з його власником та донести всі пропозиції і зауваження міської влади щодо виконання договірних зобов’язань. Крім того, Ірина Плотнікова попросила міську владу розглянути можливість проведення Масляної та інших заходів на території ринку. Це у свою чергу створить умови для приваблення та збільшення кількості покупців, а також приватних осіб і підприємців, які реалізують різні товари та власну продукцію. Заступник директора ринку повідомила, що на сьогодні плата за торгове місце одна з найнижчих у Сєвєродонецьку – лише 20 гривень, а для тих, хто бажає розпочати торгівлю тут вперше, можливе на початковому етапі її зниження. «Ринок «Універсальний» має на своїй території, на відміну від несанкціонованої торгівлі біля Льодового Палацу спорту, ветеринарно-санітарну лабораторію, яка підтверджує безпечність продуктів харчування. Обладнано також і місця для торгівлі м’ясними та рибними продуктами. Наявність холодильного обладнання, критого приміщення для реалізації різних товарів дає можливість усунути залежність від несприятливих погодних умов. Є електричне освітлення та можливість підключення електроприладів. Є контрольні ваги», - розповіла керівник об’єкту та наголосила, що на території ринка існує 25 безкоштовних соціальних місць для ведення торгівлі, і адміністрація об’єкту готова розглянути можливість збільшення кількості соціальних місць, якщо виникне така необхідність.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

Средняя: 5 (2 оценок)