Вячеслав Ткачук зустрівся з представниками підприємства, що ведуть монтаж обладнання асфальтного заводу у районі Воєводівки

11-02-2019

У понеділок, 11 лютого, в.о. міського голови Вячеслав Ткачук зустрівся з керівником підприємства, що завершує монтаж обладнання асфальтного заводу італійського виробництва Marini у районі Воєводівки.

На зустріч були запрошені заступник міського голови Олександр Ольшанський та член виконкому Валерій Черниш.

За словами представників заводу, продуктивність заводу та якість асфальту забезпечить виконання ремонтних робіт як у місті, так і в регіоні. Водночас представник заводу запевнив, що підприємство екологічно чисте, працює на скрапленому газі, фільтри забезпечують очистку викидів згоряння до норм ГДК. При тому потужність заводу висока – до 2000 тонн на день.

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук зазначив: «Наша мета – максимально сприяти розвитку цього проекту. Тим більше, що це – залучення інвестицій у наше місто та створення нових робочих місць. З огляду на те, що вами вже вкладено 2 млн. доларів інвестицій, і планується до запуску виробництва інвестувати ще 8 млн. доларів, а також створення до 40 нових робочих місць, це вкотре підтверджує, що Сєвєродонецьк – інвестиційно-привабливе місто, а наш регіон має значні потенційні можливості. Залучення інвестицій у місто, сприяння розвитку бізнесу – це один з пріоритетних напрямків діяльності нашої команди. На сьогодні найбільш актуальна тема, що обговорюється нашими городянами - це стан доріг. Є чимало проблемних ділянок. Деякі з них ми полагодимо за рахунок гарантійних ремонтів. Втім, важливим є те, що нові технології вашого підприємства забезпечать збільшення гарантійних термінів. На мою думку, при існуючому гарантійному терміні  від 1 до 5 років ми ніколи не зможемо повністю відремонтувати дороги. В такому разі це перетвориться у безперервний ремонтний процес, на який безперервно доведеться витрачати бюджетні кошти».

У результаті наради було намічено шляхи співпраці та досягнуто домовленості: «Ми звернулися до керівництва заводу з пропозицією зареєструватися у Сєвєродонецьку. Оподаткування повинно йти в місцевий бюджет», - підкреслив Вячеслав Ткачук.

Член виконкому Валерій Черниш сказав: «Дуже приємно, що в Сєвєродонецьку з'являються проекти, які забезпечать нові робочі місця. Найголовніше завдання - це залучення в Сєвєродонецьк та регіон нових технологій: економічних, компактних та ефективних. Спасибі людям, які прагнуть з нами співпрацювати».

Потім на запрошення керівництва підприємства в.о. міського голови Вячеслав Ткачук і член виконкому Валерій Черниш відвідали нову виробничу базу, де зустрілися з керівником проекту, головним інженером і монтажниками з Туреччини.

Директор заводу розповів: «Цей завод буде випускати кілька марок асфальту, який необхідний для будівництва доріг у Луганській області. Асфальт буде європейської якості. В Україні такої якості виготовляють лише 3 заводи. Виробництво плануємо запустити у березні цього року, а з початку квітня - видавати товарний продукт. Для перевірки якості асфальтної суміші і сертифікації кожної партії товару закуплено обладнання лабораторії італійського виробника, сертифікат якої діятиме по всій території України».

В.о. міського голови подякував компанії «Український шлях» за запрошення на будівництво та додав: «Дуже доречно, що у цьому році завод  вийде на повну потужність своєї роботи. Це – основна технологічна ланка у реалізації ремонту доріг. До того ж, капітальний і поточний ремонт доріг треба розпочинати якомога раніше."