Засідання громадської комісії з житлових питань Сєвєродонецької міської ВА

30-06-2023

30 червня відбулось засідання громадської комісії з житлових питань Сєвєродонецької міської ВА в режимі онлайн під головуванням першого заступника начальника Сєвєродонецької МВА Тетяни Верховської.

Цього разу розглянуто питання та прийнято відповідне рішення щодо зняття з квартирного обліку семи осіб (за їхніми зверненнями). Опрацьовано одне звернення щодо зміни складу сім`ї  за особистою заявою.

Нагадуємо, щопонеділка з 10.00 до 15.00 фахівцем УЖКГ у гуманітарному хабі Сєвєродонецької міської ВА у місті Дніпро на пр. Петра Калнишевського, 27К надаються такі адміністративні послуги:

• - прийом заяв щодо оновлення облікових справ громадян, які перебувають на квартирному обліку СМ ВА;
  • - прийом заяв щодо зміни складу сім’ї заявника, який перебуває на квартирному обліку;
  • - прийом заяв щодо зняття з квартирного обліку.

Протягом всього часу фахівцями з житлових питань надаються консультації та роз’яснення мешканцям громади з вищезазначених питань.